Connect with us

Наука

Колишній радник Facebook погодився допомогти Zoom — Украинские новости


Компанія Google заборонила своїм співробітникам використовувати на робочих комп’ютерах популярний додаток для відеоконференцій Zoom.

Про це повідомляє BuzzFeed.

«Ми давно дотримуємося політики не дозволяти співробітникам використовувати затверджені додатки для роботи, які не є частиною нашої корпоративної мережі. Нещодавно наша команда безпеки поінформувала співробітників, які використовують Zoom Desktop Client, що він більше не буде працювати на корпоративних комп’ютерах, оскільки не відповідає нашим стандартам безпеки для додатків «, — заявив прес-секретар Google Жозе Кастанеда.

За його словами, співробітники, які використовували Zoom, щоб залишатися на зв’язку з сім’єю і друзями, можуть продовжувати робити це через веб-браузер або мобільний телефон.

Як повідомляв Укрінформ, недавно один з акціонерів Zoom Video Communications Inc. Майкл Дріу подав позов проти компанії, в якому звинувачує її в приховуванні вразливостей програми для відеоконференцій.

Читайте також: Акціонер Zoom пішов до суду через скандали про витік даних

Фахівці з кібербезпеки попереджають, що хакери можуть використовувати уразливість Zoom для прослуховування користувачів і доступу до файлів. До того ж, слабка технологія шифрування породила таке явище, як «зумбомбінг», коли тролі зламують доступ до відеоконференцій, а їх записи викладають на публічних серверах. Крім того, з’ясувалося, що Zoom посилала дані через сервери в Китаї і використовувала місцевих розробників.

Виконавчий директор Zoom Ерік Юань вибачився за помилки компанії, визнавши, що вони не виправдали очікувань конфіденційності та безпеки.

Минулого тижня в компанії SpaceX Ілона Маска заборонили користуватися додатком Zoom. Користування програмою також офіційно заборонила влада Тайваню.

Comments

Новости