Connect with us

Коррупция

Командувач Силами спецоперацій пояснив, чому не віддав честь Зеленському на інавгурації — Украинские новости


Схему Із доведення до банкруцтва ТОВ «Закарпатполіметалів», Пожалуйста мало ліцензію та вело Видобуток золота біля с.Мужієво в Закарпатській області, з подалі заволодінням золоторудних Родовище Віталій Захарченко НЕ встріг Завершити лишь через революцію Гідності.

Останні оборудки в терміновому порядку проводилися в кінці січня 2014 року. Злочинна схема довга та трівала в часі, но дурна та прімітівна настолько, что смороду даже прізвіща віконавців за 10 років НЕ змінілі, та перепісувалі фірми зі схематоза на одних и тих самих людей (Бредіхін, тато и син Гожик, Громчаков).

Спочатку довели до банкруцтва ТОВ «Закарпатполіметалі», потім завели в ліквідаційну комісію свою людину та через «аукціон» продали за безцінь все майно на кілька своих фірм, землю через Балогу та его місцевіх депутатов віддалі в оренду ЦІМ же фірмам, а через «Надра України «перекинули ліцензію на Видобуток на» Карпатський Руднєв Компанію «(схема Із ліцензією почти така, як и Межигір’я через» Надра України «на» Танталіт «переоформили). Звісно, ​​что все в незаконний способ, Який видно даже Із Гугла. Альо до 2014 року то регіоналів не сильно турбувало. Прийшов, побачив, віджав.

Командувач Силами спецоперацій пояснив, чому не віддав честь Зеленському на інавгурації — Украинские новости

Станом на зиму 2014 року ситуация з Мужіївськім Родовище виглядаю примерно Наступний чином. Майно «Закарпатполіметалів» просто вивезення в невідомому напрямку, каменя на камені НЕ залишилось, ліцензія перекинута на «Карпатський Руднєв Компанію» (на чолі з Валерієм Бредіхінім — бізнес-партнер та права рука Захарченко), земля в аренді у них же, на территории гори відвалів руди, Які НЕ встігло переробити «Закарпатполіметаллі». За примерно оцінкою експертів может буті тонна золота, а ще много других цінних металів.

Генеральна прокуратури України в 2014 году розпочінає кримінальне провадження за фактом заволодіння державного майна в особливо великих розмірах при проведенні процедури банкрутства ТОВ «Закарпатполіметалі» (№ 12014070000000103).
І на качана робота ГПУ виглядаю Цілком пристойно.

— Із ухвала суду на обшук https://opendatabot.ua/…/54316881-5c98cecb9485ea30c6fce4221…
«В ході досудового Розслідування встановлен, что на качана 2013 року министр внутренних дел України ОСОБА_4, вікорістовуючі своє службове становище, через свого знайомого — директора підконтрольного Йому ТОВ« Карпатська Рудна компанія »ОСОБА_6, погрожуючі притягнений до крімінальної відповідальності, вплінув на Суддів господарського суду Закарпатської області з метою призначення арбітражного керуючого ОСОБА_5 Ліквідатором ТОВ «Закарпатполіметалі», 92% статутного фонду которого належало державній акціонерній компании «Українські полі метали ».

20 березня 2013 року ухвалою господарського суду Закарпатської області Ліквідатором ТОВ «Закарпатполіметалі» Призначено ОСОБА_5, Який, діючі за попередня змов Із ОСОБА_4, ОСОБА_6, заступником директора ТОВ «Карпатська Рудна компанія» ОСОБА_7, міністром екології та природних ресурсов України ОСОБА_9, зловжіваючі своим службових становищем , во время проведения Вказаним аукціону занизивши ВАРТІСТЬ майна ТОВ «Закарпатполіметалі» Шляхом віключення з его Переліку хвостів гравітаційного збагачення, Утворення в процесі технологічної переробки золотовмісніх руд, Які ма ють в своєму складі масу золота у, загальною вартістю 125 000 000 гривень, внаслідок чого вказані особи заволоділі державного майна, у особі ДАК «Українські поліметалі» на Вказану суму, яка більш чем в 600 разів перевіщує неподатковій мінімум доходів громадян и є особливо великим розміром. »
— цитата Із обвінувального акту Валерія Бредіхіна від 26.09.2018

«Реалізуючи свой злочинний умісел относительно заволодіння майном ТОВ» Закарпатполіметалі «, з метою унікнення підозрі относительно попередньої домовленості Бредіхін В.Є., будучи керівніком ТОВ» Гірничо-геологічне підприємство «Бріком», 14.01.2014 Припін свои повноваження директора ТОВ «Гірничо-геологічне предприятие «Бриком» та звертаючись директором товариства Гожик В.М., Який водночас БУВ заступником директора ТОВ «Карпатська Рудна компанія» …………….

Таким чином, Громчаков О.В., Бредіхін В.Є. та невстановлені (а як же Гожик ?????? — авт.) досудового розслідуванням особини, реалізуючи Ранее визначення порядок Дій, з метою унікнення підозрі относительно попередньої домовленості на заволодіння майном ТОВ «Закарпатполіметалі», приховуюче майновий Інтерес, штучно створюючі відімість конкуренції , забезпечен доля лишь підконтрольніх Їм підприємств в аукціоні 20.01.2014 з продажу майна ТОВ «Закарпатполіметалі», что прізвело до того, что по лоту №1 переможця аукціону признал ТОВ «Карпатська Рудна компанія», а по лоту №2 — ТОВ «гірничо- геологічн предприятие «Бриком», Які були підконтрольні останнім.

При оформленні договорів куплі-продажу майна ТОВ «Закарпатполіметалі» та его нотаріального посвідчення Захоплення ТОВ «Карпатська Рудна компанія» представляв Бредіхін В.Є., а Захоплення ТОВ «Гірничо-геологічне підприємство» Бриком «Гожик В.М.»

Це лишь один Із епізодів Всього ланцюга по незаконному заволодінню майном «Закарпатполіметалі», в якому Гожик брали та досі продолжают брати участь. Микола Гожик Ранее фігурував в ТОВ «Сауляк» та подавати Судовий иск, щоб позбавіті «Закарпатполіметалі» землі. «

Як бачите, схема доволі дурна и не Важко це даже в Гуглі найти. Що, до речі, ще в 2014 году показали журналісти в своєму розслідуванні (самє Микола Гожик віштовхує Журналістів та затуляє камеру)

Проходити два роки, досудове Слідство триває, а «Карпатська Рудна компанія» продолжает де-факто и де-юре знаходітісь на родовіщі, более того — кустарними методами перероблюють відвалі. Куди дівається те золото, Пожалуйста мало в Першу Черга потрапіті до Нацбанку України, здогадайтесь Самі. Ось вам и джерела фінансування тероризму прямісінько під носом. За примерно оцінкою експертів, у відвалах находится мінімум тону золота та ще много других цінних металів. Більше того, посіпакі Захарченко та Балоги бігають по Закарпаттю на розповідають про Шалене екологічну загроза від тих відвалів, Ніби там лишь шкідливі елементи, а тієї, хто їх приберу — стані героєм.

После втечі Захарченко, залишкова ліквідація ТОВ «Закарпатполіметалі» була прізупінена, людей Захарченко прибрали Із керівніцтва процесом, введено санаторів, Які начали через суди повертаті вкрадене майно та шукати інвесторів для покриття боргів ТОВ «Закарпатполіметалів» та відновлення роботи підтпріємства. Для прикладу, ТОВ «Закарпатполіметалі» заборгувало Величезне суму грошей Пенсійному Фонду України. Тобто Захарченко та компанія НЕ лишь грабувалі підпрімство та доводили его до банкруцтва, щоб за безцінь заволодіті золоруднім Родовище, а ще й утворювалі велічезні дірі в державному бюджеті.

А що робіла в цею годину Генеральна Прокуратура України? За два роки спромоглась віділіті в окреме провадження Валерія Бредіхіна и в лістопаді 2016 року оголосіті его в розшук. Обвінувальній акт смороду бачили аж у вересні 2018 року.

Це прям успіх незбагненній !!! Особливо ВРАХОВУЮЧИ, что Бредіхін давши Дьор разом Із Віталієм Захарченком, а перед тим весь час проживав в Донецьку, де и були зареєстровані всі компании, залучені до пограбування Родовище.

Шалені Темпи! Від только питання! А чи не підкаже Генеральна прокуратура України, чому за 4 роки слідства обвінувальній акт видано лишь по особам, якіх давно в Україні немає. А від тато та син Гожик, Які давно ідентіфіковані як безпосередні виконавці злочинної оборудки, фігурують в крімінальному провадженні, ухвали суду та даже в обвінувальному акті Бредіхіна та Громчакова, що не получил даже підозрі, що не говорячі про запобіжніх Захід, обвинения та вирок. Натомість смороду продолжают спокійно копірсатісь у відвалах та фігурують Вже в Нових Спроба завертішіті заволодіння Родовище в інтересах Захарченко.

Очевидно, что в 2016 году посіпакам Захарченка стало відомо, что ГПУ планирует вівесті Бредіхіна в окреме провадження та оголосіті в розшук. Так з’явилась історія про ті, что в 2016 году в Україну заходити «американський» інвестор «Avellana Gold», щоб розробляті Мужіївське золоторудні родовище. Пам’ятаєте, что два роки смороду готувалі інформаційний простір під «героя, Який Нарешті приберемо шкідливі відвалі».

«Avellana Gold» 23 березня 2016 року зареєстрована на Кіпрі. https://efiling.drcor.mcit.gov.cy/Drcor…/SearchResults.aspx…

В компании 3 директори:
— BRIAN CHARLES SAVAGE, director
— ΑΘΗΝΟΥΛΛΑ ΝΕΟΦΥΤΟΥ, director
— ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, director

Саме Брайяна Саведжа демонструють як голову компании та героїчного американського інвестора, Який прийшов Врятувати Мужіївське родовище. Інші — Стандартні кіпрські директори, Які до речі, и Ранее вікорістовувалісь регіоналамі для реєстрації офшорів http://nashigroshi.org/…/cud-vyrishyv-ne-poviryty-scho-me…/…

А Вже у вересні 2016 року Державна служба геології та надр України радісно рапортує на своєму Офіційному сайті, что теперь Мужіївське родовище буде розробляті закордонний інвестор. І що «Карпатська Руднєв Компанію» купивши американський інвестор «Авеллана Голд». Перемога! При чому, смороду цітують слова Брайана Севедж. http://geo.gov.ua/…/kompaniya-avellana-gold-zaymetsya-vydob…
«Нещодавно керівництво Опис Держгеонадр провело офіційну Зустріч з американских представник компанії Avellana Gold. Мета зустрічі — обговорити основні умови та вимоги относительно можливий проектів з відобутку корисних копалин, зрозуміті зацікавленість держави у створені нового промислового об’єкту.

«Поправоч військову сітуацію у Нашій державі, інвестор згоден інвестуваті приватний капітал, довести проект до конкуренції Із світовімі аналогами та дати старт у Терміни, обумовлені Ліцензійними умів. За словами Директора та акціонера компании, проект Avellana — це результат надщільної праці командіровку міжнародніх експертів в течение останніх почти 9 місяців. «На сьогоднішній день ми Цілком усвідомлюємо геологічні та операційні ризики проекту, Високі вимоги місцевіх громад относительно екологічності проекту, а такоже Фактично неможлівість Залучення довгострокового Боргова Капіталу у країну з пред-дефолтних рейтингом. », Звертає Рамус американський інвестор Браєн Севідж.

«Це один Із тих Вкрай важлівіх якірніх проектів, до реализации которого Служба Йшла не один місяць. Одне Із наших завдання — це включення его до Переліку базових на Рівні інвестіційніх проектів країни », — каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.»

Знаєте, что найкумедніше в цьом Повідомленні від Держгеонадр та Миколи Бояркіна? Брайан Севедж НЕ БУВ в Україні! Від слова «Зовсім»! Розумієте! Чи не Було такой людини на территории України ні в 2016 году, ні в 2015, ні пізніше. Ви з ким там розмовляю и де проводили «офіційну зустріч»? Виїзне Засідання Держгеонадр на Кіпрі чи Одразу в России, де «американський інвестор» Брайан Севедж працює з 2010 року в «Амур Мінералс» над розробка золотрудного Родовище федерального значення (ліцензія Видається Мєдвєдєвім) в Амурській області, а перед ЦІМ з 1998 року в партнерстві Із місцевім олігархом та міністром розробляв родовище в Казахстані.

Авеллана в Україні призначила головного Миколу Гожик, того самого, про которого ГПУ успешно забула! Бінго!

Від только яка штука цікава Вийшла.

Согласно реєстрів компании, Які фігурують в обвінувальному акті Валерія Бредіхіна, в серпні 2016 року зізналася змін. Бредіхіна терміново вівелі з керівніцтва, на его місце призначила Гожіків, а місце реєстрації змінілі з Донецька на Львівську чи Закарпатський область. При чому робілі це в один день. Одразу после змін в Реєстрі, Авеллана Голд купує «Карпатська Руднєв Компанію», а заодно и ТОВ «ЗАХІДНА геолого-РОЗВІДУВАЛЬНА КОМПАНІЯ».

Демонстраційних Зміни у всех компаніях, Які фігурують в крімінальному провадженні по Віталію Захарченко, напередодні оголошення в розшук его правої руки В.Бредіхіна:
— ТОВ ГІРНИЧО-ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРІКОМ» »
Серпень 2016 керівник Бредіхін зміненій на Гожик В.М. https://opendatabot.ua/c/37605246…

— ПРАТ «ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМПЛЕКС»
Серпень 2016 керівник Бредіхін зміненій на Гожик В.М.
Місце реєстрації змінено з Донецька на Львів
https://opendatabot.ua/c/38144018…

— ТОВ «ЗАХІДНА геолого-РОЗВІДУВАЛЬНА КОМПАНІЯ»
Серпень 2016 керівник Бредіхін зміненій на Гожик М.Ф.

А є ще одна компанія Захарченка, якові НЕ зазначилися в крімінальному провадженні — ТОВ «ГІРНИЧО-ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО« БРІКОМ »». І в ній теж в серпні 2016 керівник Бредіхін зміненій на Гожик М.Ф., а потім ее власником становится «Авеллана Голд».

Це БУВ розпродаж компаний Захарченка? А «Авеллана Голд», мабуть, на «Прозорро» оголошення побачим та прихопив Собі кілька штук? Як смороду все це переоформлювалі, если Бредіхін чи то в Донецьку, чи то в РФ весь час був?
Тілько від Завдяк Цій оборудці майно ТОВ «Закарпатполіметалі», Пожалуйста злочин Шляхом опінію в «Карпатській рудній компанії», Було переоформлення на кіпрській офшор.

Це помітілі и в ГПУ та швиденько побіглі в суд та наклав арешт на все майно компаний, Які фігурують в крімінальному провадженні, включаючі и копроратівні права «Авеллана Голд» та заборонено ними користуватись. https://opendatabot.ua/…/62877220-5d3efd8192aa6015d16189f74…

Цитата Із ухвала суду
«Органом досудового Розслідування встановлен, что засновником ТОВ« Карпатська Рудна компанія »Було Приватне акціонерне товариство« Гірничо-металургійний комплекс »Із розміром Внески до статутного фонду 13 550 000 грн, однак при правонаступніцтві кінцевім бенефіцеарнім власником засновника юридичної компании стала компанія« Авеллан ГОЛД ЛТД »Севедж Браян Чарлес.»

А потім ще й отримай доступ до рахунків «Карпатської рудної компанії», щоб прослідкуваті рух коштів, контрагентів, ІР-адреси, Які вікорістовувалісь для Здійснення Переоформлення майна на «Авеллану Голд» https://youcontrol.com.ua/catalog/court-document/65925666/

Ось так кіпрській офшор «Авеллана Голд», Записаний на «американця», Який в Україні НЕ БУВ, но входити до діректорів «Амур мінералс», что веде Видобуток золота на Далекому Сході РФ, получил у власність «Карпатська Руднєв Компанію», на якові Захарченко виводу майно та ліцензію «Закарпатполіметалі», щоб захопіті золоторудних родовище біля с.Мужієво. І Чомусь керівніком представництва офшору ставши Микола Гожик, Який разом Із сином в якості діректорів та заступніків брали участь в оборудках Захарченка з пограбування ТОВ «Закарпатполіметалі». Вся ця інформація містіться в Матеріалах крімінального провадження ГПУ. Альо Чомусь одних віконавців, Які давно втекли разом Із Захарченко, прокуратура бачіть та даже в розшук подає, а тандем Гожіків, Які спокійно продолжают дело Захарченка по заволодінню золоторудних Родовище, що не помічає. Хтось в ГПУ Раптена почав зліваті дело чи то стандартна схема «розслідуваті, а потім продати подорожче»?

Натомість керівник Держгеонадр та Нещодавно звільненій очільник Закарпатської ОДА без тіні сорому піарять «американського» інвестора, Який прийшов «із Величезне інвестиціями» та врятує Мужіївське родовище. А «інвестор» тим часом Повз НБУ віймає золото Із відвалів, Які до речі, судом Поверненні ТОВ «Закарпатполіметалі», та продолжает годувати публіку розповідямі про Шалені інвестиції, Які от-от зайдуть в Україну. А вишенька на тортика — виписка Із реєстру Кіпру. «Американський інвестор» у виде кіпрського офшору має статутний фонд аж ціліх 2000 акцій по 1 долару !!!! Просто велічезні інвестиції, якіх Україна Ніколи НЕ бачила — 2 Тисячі долларів!

Від «американський інвестор» молодець Який! Вчіться, як делать бізнес! Береш офшор з 2 тис долларів, кілька Гожіків, паспорт якогось Брайяна, и переоформлюєш на цею офшор Компанію Із 13, 5 млн грн статутного фонду та ліцензією на Видобуток золота. Все просто! Звісно, ​​если ти Віталій Захарченко, а путін призначила тобі «експертом» із захисту российских інвестіцій за кордоном!

ПС: акцій «Авеллані Голд» на 20 долларів записано на Андрія Смоліна. ВІН же Якийсь директор офісу в Україні чи щось таке. Це їх відносно новий посіпака, Який займається юридичним супроводу схематозу. Буду вдячний Журналістам-розслідувачам за інформацію про цього товариша. Риба не велика, но Чомусь є Впевненість, что ВІН Вже десь фігурував у забезпеченні оборудок регіоналів, но ВРАХОВУЮЧИ не великий масштаб особистості, інфо про нього у розслідуваннях НЕ публікувалась.

person.org.uaComments

Новости