Connect with us

Коррупция

Комаровський відчитав Зеленського через аморальні міністрів і проблем в медицині — Украинские новости


Популярний лікар-педіатр і радник глави України Володимира Зеленського Євген Комаровський заявив, що любить президента, але при цьому відчитав його через аморальні міністрів і проблем в сфері медицини.

Про це він сказав в інтерв’ю«Гордону». І тут же закликав гаранта не звертати увагу на будь-який негатив з боку тих, хто «обзиває, проклинає» його і проти нього голосував.

«Володимир Олександрович, я вас люблю. Дуже хочу, щоб ви перестали сподіватися на те, що вони скажуть … Вони ніколи, що б ви не робили, не скажуть, що ви молодець і нормальний пацан. Ви завжди для них будете клоуном. вони ніколи не змінять своєї думки, що не будуть дякувати вас. ніколи «, — зазначив Комаровський.

За його совами, тих, хто бажає Зеленському добра і сподіватися на нього — набагато більше. І в зв’язку з цим він як лікар закликав президента не чинити неправильно в сфері охорони здоров’я. Зокрема, по чиїхось порад збираючи лікарів для того, щоб ті вирішували, хороша в країні медреформа або погана.

Він підкреслив, що організація охорони здоров’я не має ніякого відношення до поняття «хороший лікар» і тому, як розподіляються в медицині країни гроші.

«Просто вам хтось на вухо шепочуть, що для того, щоб дізнатися про реформу, добре це чи погано, треба зібрати лікарів. Не треба їх збирати … Для початку треба дати грошей. І чесно людям сказати: у нас на спостережні поради, фонди, на багато чого гроші є, а на медицину, інфекційні лікарні, костюми медико-біологічного захисту, вакцинацію, пропаганду і програми про здоров’я дітей грошей немає «, — висловився Комаровський.

Щоб приймати правильні рішення в сфері медицини, він закликав Зеленського для початку подумати, що в ній буде добре для його родини, а значить і для всіх українців.

«Порядок насамперед, виконання обіцянок. Ну, просто … Коли люди порушують всі принципи моралі, ну я не знаю … Якщо ви говорили одне, а ваші міністри говорять протилежне, чому вони ваші міністри? Не знаю», — підсумував Комаровський.

. [TagsToTranslate] ü

Источник — АнтикорComments

Новости