Connect with us

Спорт

Комісія атлетів ЄОК виступила із заявою


Комісія атлетів Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) оприлюднила заяву щодо перенесення літніх Ігор-2020 на Токіо через ситуацію з коронавірусів.

Відзначається, що ЕОК повністю підтримує це рішення Міжнародного олімпійського комітету, повідомили Укрінформу в прес-службі НОК.

"Комісія атлетів ЄОК повністю підтримує рішення МОК про перенесення Олімпійських ігор в Токіо на 2021 рік. Здоров'я, безпека і благополуччя всіх спортсменів, а також всіх учасників Ігор зараз є першочерговим завданням в боротьбі з пандемією COVID -19", — наголошується в заяві.

Звертаючись до спортсменів, комісія атлетів ЄОК запевнила, що продовжить боротьбу за їх права і забезпечить повну підтримку.

Читайте також: Олімпіада пройде з 23 липня по 8 серпня наступного року — ЗМІ

"Як ваші представники, ми знаємо про виклики, з якими ви зараз стикаєтеся. Ця ситуація могла вплинути на багато аспектів вашого життя: від обмежених можливостей для адекватної підготовки до потенційного запланованого завершення кар'єри після Токіо-2020 або відкладеного планування сім'ї. Ми продовжимо боротьбу за ваші права і можливості і забезпечимо, щоб ви продовжували отримувати необхідну і заслужену підтримку в ці безпрецедентні часи. Саме в ці моменти голос атлетів повинен звучати голосніше, ніж будь-коли ", — йдеться заяві комісії атлетів.

Источник

Comments

Новости