Connect with us

Новости региона

компанія бізнесмена Буткевича допомогла медустановам в Олевськ


ТОВ "Пержанська Рудна компанія", яка входити в інвестіційну Компанію BGV Group українського бізнесмена Геннадія Буткевича, перерахувала 779 000 гривень на Запобігання Поширення коронавірусу в межах Олевської громади.

Про це сообщает Рубрика з посилання на агентство міського голову Олевської ОТГ Олега Омельчука.

Допомога у сумі 779 тисяч гривень прізначається для придбання ЗАСОБІВ індивідуального захисту и дезінфікуючих ЗАСОБІВ для медично установ та ОРГАНІЗАЦІЙ, Які здійснюють заходи относительно недопущення розповсюдження коронавірусу.

Продукція, яка сегодня Гостра необхідна, відправіться у КНП "Олевська центральна лікарня", КНП "Олевський Центр первинної медичної допомоги", м.Олевську районне відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Олевський районний сектор Управління ДСНС України в Жітомірській області, м.Олевську відділення полиции Коростенського відділу полиции ГУ НП в Жітомірській області, відділ ПРИКОРДОННОЇ служби "Копище" Житомирського Прикордонного загону та інші установи.

Такоже ТОВ "Пержанська Рудна компанія" прідбає для Олевської центральної лікарні дороговартісного медичного обладнання, Необхідного для захисту від коронавірусу та БОРОТЬБИ Із ним, а самє: Кисневий концентратор призначення для роботи 2 апаратів ШВЛ високого тиску та апарат штучної вентиляції легень.

компанія бізнесмена Буткевича допомогла медустановам в Олевськ

Медичні установи будут забезпечені респіраторамі, захисна масками, рукавичками, ізоляційнімі халатами та дезінфікуючімі засоби

Менеджмент ТОВ "Пержанська Рудна компанія" запевне у життя без готовності продовжуваті підтрімку громади з метою Запобігання Поширення на территории міста коронавірусу.

"Від імені жителей Нашої громади ми вісловлюємо слова Подякою ТОВ "Пержанська Рудна компанія" за надійну підтрімку у важкий для нас час. Вірю, что співпраця з соціально відповідальнім бізнесом дозволити захістіті жителей громади від розповсюдження захворювань спрічіненіх спалахи коронавірусу", — заявивши міський голова Олег Омельчук.

Нагадаємо, такоже найбільша мережа супермаркетів України "АТБ", співвласніком якої є Геннадій Буткевич, забезпечен продуктами 1 мільйон людей з уразливостей верств во время карантину.

Источник

Comments

Новости