Connect with us

Коррупция

Куди звертатися хворим коронавірусів, у яких немає декларації з лікарем | СтопКор


Куди звертатися хворим коронавірусів, у яких немає декларації з лікарем
Куди звертатися хворим коронавірусів, у яких немає декларації з лікарем

Якщо у людини є певні ознаки захворювання коронавирусной інфекцією (температура, кашель, задишка) і у нього немає підписаної з сімейним лікарем декларації, він повинен звернутися до швидкої медичної допомоги, набравши номер «103».

Про це на брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, відзначивши, що диспетчер швидкої підкаже або направить до хворого мобільний бригаду.

За словами Ляшка, МОЗ робить все можливе для того, щоб розширити тестування на Коронавірусние хвороба. Він назвав алгоритми тестування: якщо у людини є певні симптоми, які свідчать про можливість і наявності розвитку коронавирусной хвороби, то він повинен подзвонити своєму сімейному лікарю. Тільки лікар може поставити діагноз і тільки лікар може прийняти подальше рішення, що робити хворому і які його подальші дії.

У більшості випадків лікар сам зателефонує мобільного бригаді і направить її для забору зразків для того, щоб в подальшому діагностувати і встановити Коронавірусние хвороба.

Після того, як відбираються зразки, приймається клінічне рішення — або хворого госпіталізують в стаціонар, або він залишається вдома під наглядом лікаря.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости