Connect with us

Политика

КВУ назвав керівників фракцій, які майже не ходять на засідання комітетів — Украинские новости


Верховна Рада IX скликання протягом перших трьох місяців роботи прийняла 14% внесених урядом законопроектів.

Про це свідчать дані дослідження Комітету виборців України «Верховна Рада: підсумки перших 100 днів роботи», представленого під час прес-конференції 27 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В Верховній Раді ІХ скликання низькою є підтримка урядових ініціатив. За три місяці було прийнято лише 14% від загальної кількості урядових законопроектів. Так, урядом Олексія Гончарука за період з 29 серпня по 21 листопада було подано 63 проекти, з яких законами стали дев’ять документів. Ще два закони були підтримані Верховною Радою, але вони очікують на підпис Президента «, — йдеться в дослідженні.

Загалом, з представлених урядом законопроектів 48% стосувалися сфери податків, бюджету, економічної, фінансової та промислової політики, 16% — питань організації державної влади, промислової політики, правоохоронної діяльності та прав людини.

Читайте також: У КВУ розповіли, хто з керівників фракцій прогулює голосування в Раді і комітети

У той же час, порівнюючи уряду Олексія Гончарука та Арсенія Яценюка, КВУ відзначає, що за аналогічний проміжок часу (2 грудня 2014 року — 1 березня 2015 року) уряд Яценюка подав до ВР 65 законопроектів, з яких 17 були прийняті як закони. При цьому переважна більшість ініціатив (49%) стосувалися податків, бюджету, економіки, фінансів і промислової політики, 14% — правоохоронної діяльності, правової політики, правосуддя, 10% — соціальної політики, питань сім’ї, молоді та спорту, 9% — містобудування та ЖКГ, а також 6% — нацбезпеки і оборони та соціального захисту ветеранів.

Дослідження охоплює період з 29 серпня по 21 листопада 2019 року.

Comments

Новости