Connect with us

Коррупция

Ланцюг на шию та скотч на очі — у Дніпрі жінка знущалась над 8-річним хлопчиком (фото) — Украинские новости


Державне бюро розслідувань (ДБР) перевірить на поліграфі співробітників Служби безпеки України, які стояли і спостерігали, як від них тікає конвойований ізраїльський наркобарон Амос Дов Сільвер в аеропорту «Бориспіль». Про це повідомив директор ГБР Роман Труба в своєму Telegram-каналі.

«ДБР перевіряє можливу причетність співробітників СБУ до організації втечі затриманого. В рамках досудового розслідування цього кримінального провадження наші фахівці сьогодні допитують причетних осіб із застосуванням поліграфа.

У ГБР працюють професійні поліграфологи, яких бюро залучає для встановлення фактів в кримінальних процесах, підкреслив Труба.

Нагадаємо, 16 серпня ізраїльський наркобарон Амос Дов Сільвер зник під час супроводу співробітниками Служби безпеки України. У Державній прикордонній службі України зазначили, що Сільвер сховався від правоохоронців ще до проходження паспортного контролю. «

В СБУ після втечі Сільвера повідомили про відсторонення від роботи працівників, які його супроводжували.

На наступний день в СБУ повідомили про повторне затримання Сільвера і ще трьох співробітників спецслужби, які підозрюються в допомоги його втечі. Вранці 18 серпня повідомлялося, що наркобарон Амос Дов Сільвер успішно екстрадований з України до Ізраїлю.

Источник — АнтикорComments

Новости