легіонер Динамо вирушить підкорювати Парагвай — Украинские новости

Головний тренер київського футбольного клубу «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував поразку команди від луганської «Зорі» у вчорашньому матчі, що відбувся в рамках 17 туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Олексій Михайличенко, зокрема, зазначив, що в цьому поєдинку багато футболістів «Динамо» не зіграли на своєму рівні, тому команді не вдалося реалізувати план на гру.

«Давайте говорити про те, що кожна команда вибирає тактику на матч. І перемагає та команда, яка реалізовує цей план на гру. На жаль, ми не змогли реалізувати те, що задумали. З перших хвилин ми просто бридко увійшли в гру і дали відчути супернику упевненість, чому посприяв швидко пропущений нами м’яч.

Ми допускали дуже багато помилок, особливо в обороні. Насправді — так, можна сказати, що «Зоря» сьогодні краще виглядала, ніж ми. Бувають матчі, коли не йде гра у одного-двох футболістів. Навіть тоді вже команді може бути важко. На мій погляд, не вдаючись у подробиці, можна сказати, що сьогодні багато футболістів «Динамо» не зіграли на своєму рівні.

На мій погляд, ми більше програли в плані психології, ніж у фізиці, особливо на початку зустрічі.

Але я вдячний гравцям за те, що вони, навіть граючи вдесятьох, знайшли в собі сили, характер і намагалися змінити ситуацію, що склалася «, — цитує Михайличенка прес-служба ФК «Динамо».

Нагадаємо, 8 грудня футболісти «Динамо» з рахунком 1: 2 програли луганській «Зорі» в домашньому поєдинку 17 туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. На столичному НСК «Олімпійський» м’ячі забили Беньямін Вербич (22-я хвилина) — у складі «Динамо»; Богдан Михайличенко (6), Дмитро Хомченовський (56) — у «Зорі». Підопічні Олексія Михайличенка догравали матч у меншості — на 52-й хвилині через другої жовтої картки поле покинув Тамаш Кадар.

Турнірне становище: «Шахтар» — 47 очок, «Зоря» — 34, «Десна» — 33, «Динамо» — 33, «Олександрія» — 30; «Колос» — 20, «Маріуполь» — 19, «Дніпро-1» — 18, «Олімпік» — 18, «Львів» — 12, «Карпати» — 11, «Ворскла» — 11.