Connect with us

Коррупция

Лідер Гей-Форуму України відреагував на слова Тимошенко про шлюб: заява — Украинские новости


Відомство Владислава Кріклія оголосіло про перезапуск конкурсу на посаду голови Морської адміністрації. Несмотря на публічну Суперечка з міністром інфраструктурі фігурант кількох розслідувань Іван ніякий решил НЕ здаватіся и сообщил: доля у повторному конкурсі бере. Проти чому Кріклій настолько категоричність та Виступає проти конкретно представителей «ТРАНСШИП»? Дізнавалась Алла Легеза.

Нагадаємо, Іван ніякий — Офіційно директор товариства «Трансшип-Сервіс», что входити до групи МОРСЬКИХ компаний «Трансшип».

Компанія, Якою ВІН Керує, та інші фірми, что входять до згаданої бізнес-імперії, фігурують у багатьох крімінальніх Провадження, про Які «СтопКор» Вже розповідав у попередніх випусків.

Перше гучне провадження Відкрите у 2014-го, основні фігуранті — фірми групи «Трансшип» и держпідпріємство «Усть-Дунайський порт». Як йдет у Матеріалах справи, судна компаний «Трансшип» и «Донмар» Вже после анексії Криму систематично порушувалі порядок перетин кордону України, а моряки працювала за «липовими» документами. Спріялі морякам працівники «Усть-Дунайський порту».

Лідер Гей-Форуму України відреагував на слова Тимошенко про шлюб: заява — Украинские новости
Витяг з ухвала делу №757 / 31006/16-к Фото: YouControl

Розслідує це провадження СБУ під керівніцтвом прокуратури Криму. З цього приводу сьогоднішній очільник Порту не багатослівній.

«Мені Нічого НЕ відомо, я не знаю ЦІ провадження, я не подавав їх. Я знаю, что Кримінальні провадження проти колішніх керівніків були відкриті, но жодних разу мене ані поліція НЕ запрошувала, ані прокуратура, и вопросам ніхто не ставив», — прокоментував представник керівніцтва порту.

Друга кримінальна справа за участия «ТРАНСШИП» датована Вереснем 2017 го. У делу йдет про ті, что Миколаївський порт и фірма «Трансшип-Сервіс», Якою, нагадаємо, Керує охочий очоліті морада Іван ніякий, співпрацювалі з російськімі буксирами.

Про ті, Що в акваторії Міколаївського порту здійснюють свою діяльність плавзасобі, Які належати російській компании, правоохоронців сообщил ще 2 роки тому тодішній очільник Міколаївської ОДА Олексій Савченко. Тоді ж відкрілі кримінальне провадження Стосовно цієї справи.

Журналісти «СтопКору» вірішілі дізнатіся, на якому етапі Наразі перебуває Розслідування, надіслалі запит, но у відповідь отримай традіційну відпіску: Мовляв, є таємниця слідства и жодні деталі Вам розголошуваті не можемо.Comments

Новости