Connect with us

Коррупция

Літаки ВПС України вперше за 20 років здійснили дозаправку в повітрі — Украинские новости


У Хмельницькій області екіпажі літаків Су-24М, Су-24МР і Л-39 зі складу 7-ї бригади тактичної авіації ім.Петра Франка Повітряних сил ЗСУ виконали вильоти вдень і вночі з метою відновлення і підтримання навичок пілотування в зоні і за маршрутами, а також вперше за 20 років здійснили дозаправку в повітрі, повідомляє Генштаб ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Генштабу в «Фейсбуці».

«Родзинкою польотів стали вильоти з контрольним випробуванням уніфікованого підвісного агрегату заправки — УПАЗ, який пройшов ремонт і модернізацію на Миколаївському авіаремонтному підприємстві» НАРП «. Виконували ці польоти кращі екіпажі «сушок». Адже подібні польоти з дозаправкою в повітрі не проводили більше 20 років », — йдеться в повідомленні.

Літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижем і підполковником Віталієм Шуляком успішно здійснив контакт з «сушкою», пілотованої військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки в повітрі літаків цього типу — заступником командувача Повітряних сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутін і начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком.

«Надалі польоти таких екіпажів з практичним виконанням дозаправки в повітрі будуть проходити планово. Інші льотні команди бригади теж притягнуть до виконання цього важливого елемента бойової виучки, що дозволяє вирішувати завдання зі збільшеним радіусом дії літаків Су-24М і Су-24МР », — йдеться з всообщеніі.

Відзначається, що на базі бригади тактичної авіації в Хмельницькій області тривають дослідні випробування відремонтованих на ДП «Миколаївський авіаційний ремонтний завод» НАРП «уніфікованих підвісних агрегатів заправки« УПАЗ », а дозаправка в повітрі є важливим елементом бойової підготовки авіації, який дозволяє вирішувати завдання для забезпечення необхідного радіуса застосування літаків тактичної авіації, зокрема Су-24М (МР).

«Варто додати, що в рамках навчань« Чисте небо — 2018 «пілоти НАТО спільно з українськими військовими льотчиками вже відпрацьовували дозаправку в повітрі на літаках F-15C в українському небі», — відзначають в Генштабі ЗСУ.

Крім того, пілоти Повітряних сил ЗС України, готуючись до спільних навчань, відпрацьовували польотні завдання по повітряної дозаправки в небі Каліфорнії.

«На шляху до стандартів провідних країн НАТО даний елемент бойової підготовки необхідний для досягнення сумісності українських пілотів з ВВС країн-партнерів. Ймовірно, що питання дозаправки в повітрі буде відпрацьовуватися на різних типах літаків під час чергових багатонаціональних військових навчань «Чисте небо» в Україні », — додали в Генеральному штабі.

. (TagsToTranslate) ò (t) Ë-39 (t) Ó-24 (t) ÿ ü

Источник — Антикор

Comments

Новости