Connect with us

Спорт

Люди вмирають, а Дана Уайт зациклився на ідеї проведення UFC 249 — Украинские новости


Новини спорту:Деметріус Андрейд вибирає собі нового суперника.

чемпіон WBO в середній вазі Деметріус Андрейд хоче провести об’єднувальний поєдинок, але поки ніхто з інших чемпіонів світу не виявляє інтересу до цього бою, і в інтерв’ю з Едді Хирний в Instagram Live він висловив готовність провести захист титулу проти колишнього претендента на титул в середній вазі українця Сергія Дерев’янченко.

«Раніше я просив про цей бій, — сказав Андраде про Дерев’янченко. — Я готовий боксувати з будь-яким в моїй вазі. Я б’юся з будь-яким, хто доступний для бою або будь-яким, хто має намір вийти проти мене. Я б хотів провести поєдинок проти добре відомого, популярного суперника, але цього не відбувається. Якщо зможете домовитися з Дерев’янченко, то звичайно «.

«Перемога, поразка чи нічия, це все покаже — я вважаю себе кращим, і я готовий довести це на ділі, і такий же настрій повинен бути з іншого боку, щоб бій відбувся, — сказав Андраде про об’єднання титулів в середній вазі. — Якщо ти хороший боксер і програєш боксеру краще тебе, наприклад, Деметріус Андрейду, ти все одно потрапиш в Зал слави, ти все одно будеш топовим боксером, ти просто програв тому, що був краще. Так я дивлюся на ситуацію. Я готовий показати свій талант і майстерність проти будь-якого виступає у середній вазі світу«.

Раніше повідомлялося, що український боксер «підхопив» гепатит А в бою з росіянином.

Источник

Comments

Новости