Connect with us

Спорт

Матч зірок баскетбольної Суперліги-2020 пройде в Києві — Украинские новости


Головний тренер київського футбольного клубу «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував слабку реалізацію квитків на поєдинок з «Мальме», який відбудеться 19 вересня на «Олімпійському».

Олексій Михайличенко на передматчевій прес-конференції, зокрема, зазначив, що, напевно, команда сама заслужила таке ставлення вболівальників.

«Напевно, ми самі заслужили таке ставлення. Нам скаржитися нема на що. Ми розуміємо, що тільки своєю грою і результатом можемо повернути уболівальників на стадіон. Тому, якщо прийде одна людина — заради нього і будемо грати.

Нашому 12-му гравцеві хочу сказати величезне-величезне спасибі. 12-й гравець — це той, який завжди готовий підставити плече і допомогти, а не тільки радіти і брати участь в якихось банкетах. Найближчим часом ми дуже хочемо порадувати нашого 12-го гравця і довести, перш за все собі, а вже потім усім іншим, що ми та команда, яка повинна перемагати і буде перемагати «, — сказав Михайличенко.

Відео прес-конференції:

Нагадаємо, поєдинок «Динамо» (Київ) — «Мальме» (Швеція) відбудеться в Києві 19 вересня в рамках стартового туру групового раунду футбольної Ліги Європи. Матч на київському НСК «Олімпійський» буде обслуговувати суддівська бригада з Північної Македонії. Початок зустрічі — о 19.55.

Читайте також: Квартет ASTURIA виконає гімн Ліги Європи перед матчем «Динамо» — «Мальме» в Києві

Станом на вечір 17 вересня було реалізовано близько 11 тис. Квитків.

Comments

Новости