Connect with us

Новости региона

Мерія витрати 200 тисяч на ролики про коронавірус


Мерія витрати 200 тисяч на ролики про коронавірус

Поки Мерія нібіто економити на всьому, відеосюжеті та бріфінгі міра про коронавірус коштуватімуть міському бюджету 200 тисяч гривень.

Зніматі їх почнут у второй половіні травня, коли країна Почни віходити з карантину и смороду будут як мінімум не актуальне.

Саме Такі послуги замовляє ВИКОНКОМ через тендер на Прозоро.

Зокрема, з 18 травня переможець закупівлі повинен буде надаті послуги з виготовлення:

20 інформаційних відеосюжетів за участю міського голови та / або его заступніків по вопросам Запобігання Виникнення та Поширення коронавірусної інфекції;

20 відеозвітів, зйомок бріфінгів міського голови та / або его заступніків по вопросам Запобігання Виникнення та Поширення коронавірусної інфекції, інформування населення про обмежувальні заходи, что діють на территории Житомирської міської ОТГ.

Зняті ролики ма ють транслюватіся по телебачення на территории Житомирської області.

Цікавім є и, что кошти на ЦІ відеоролікі про коронавірус Ще не віділені — за Зміни у програму будут голосувати депутати на найбліжчій Сесії. Проти тендер БУВ оприлюднення Вже 17 квітня.

Нагадаємо, тим часом чиновники міської ради йдут у відпустку за власний рахунок, щоб свою зарплату віддаті медикам, а сам мер Житомира обещает зарплатних за травень перерахуваті бригаді анестезіологів КП «Лікарня 1».

Источник

Comments

Новости