Connect with us

Бизнес

Міністерство економіки готує спеціальний прядок роботи продуктових ринків


Новини Бізнесу:Мінекономіки готує спеціальний порядок роботи ринків.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства готує спеціальний порядок роботи продуктових ринків.

Про це сказав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі "Громадського" 21 квітня.

"Міністерство економічного розвитку готує спеціальний порядок для того, щоб ринки працювали в рамках чинного законодавства. Це стосується, в тому числі, безпечного перебування на цих ринках", — сказав Немчинов.

Він додав, що в уряді розуміють потребу фермерів і селян, які ведуть сільське господарство, в реалізації своєї продукції.

Також зауважив, що "як тільки будуть самі власники ринків та оператори торгових площ готові до реалізації, то ми до цього повернемося", — сказав Немчинов.

Пом'якшення карантину на транспорті: хочуть почати з електричок

Як раніше підкреслили в Офісі Президента, мери Харкова і Одеси до сих пір не прийняли рішення про закриття продуктових ринків, і ті продовжують працювати.

В Україні з 12 березня 2020 року введено карантин у зв'язку з протидією поширенню коронавирусной інфекції Covid-19. Він буде діяти до 24 квітня, але, за словами глави уряду, швидше за все, буде продовжений.

Станом на 21 квітня в Україні 6 125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.

ИсточникSource link

Comments

Новости