Connect with us

Коррупция

Министр Кріклій живе у незадекларованій квартирі та їздить на позашляховик дружин (фото)


Оголосілі переможців дитячого конкурсу відгуків на твори українських авторів «Читай-пиши».

Відповідну подію організувалі українські письменники та Інституції, что спріяють популярізації читання среди малечі та підлітків.

Участь у конкурсі брали школярі Донецької, Луганської та Харківської областей, ВІКОМ від 10 до 17 років. Вперше, окрім текстових можна Було надсилати Відгуки в форматі відеоблогу.

Переможців визначавши у вікових категоріях 10-13 та 14-17 років, у двох номінаціях: текстові та відеорецензії. За Перше місце нагороджувалі поїздкою до Києва и планшетом. За одного и Третє місця — фотокамерами міттєвого друку и книгами.

«Цього року ми отримавших 237 текстових та 65 відеорецензій, — розказує голова БФ Сергія Жадана, Який є одним Із організаторів конкурсу Ірина Куніціна. — поправоч активно промоційну кампанію, це немного менше, чем Минулого року и чем ми очікувалі. За відгукамі вчітельства та батьків це через ті, что и дорослі, и школяри мусіли прізвічаїтісь до дістанційного навчання, Пожалуйста требует более годині, чем у звичайний шкільному режімі «.

Серед тем, з Якими Працювала переможці: війна на рідній землі, смерть и підліткове самогубство, дружба та любов у СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ та у реальному жітті, булінґ, Знущання та соціальна нерівність.

Серед авторів, якіх рецензувалі юні критики, лідірують Сергій Жадан, Сашко Дерманській, Іван Андрусяк, Мар’яна и Тарас Прохасько и Любко Дереш. У відеоблогах дітей можна Побачити кадри реальних подій на Донбасі, мультфільми з фетрових іграшок, малювання та даже співи и реп-Виступи.

Джерело: Gazeta.uaComments

Новости