Connect with us

Коррупция

місце «ловеласа» Яременко зайняла 29-річна «слуга» — Украинские новости


Посада глави комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва замість оскандалився Богдана Яременка зайняла нардеп від «Слуги народу», глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько.

Про це повідомила в Facebook глава прес-центру політсили Євгенія Кравчук.

«Ми закінчили внутрішні праймеріз на посаду глави комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Нам пощастило з великою кількістю сильних кандидатів. Кожен, хто подав свою програму, гідний керувати комітетом, але вибрати потрібно когось одного», — написала вона.

«Консолідованим рішенням всієї нашої команди новим главою обрано Ліза Ясько. І ми розуміємо, що управляти таким комітетом — це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова», — додала Кравчук.

Вона також підтвердила, що на засідання фракції прийшли виключені нардепи Анна Скороход та Антон Поляков.

«Ми їх чемно пустили, запропонували каву-чай і проголосували всі разом за те, що не хочемо бачити їх на своєму засіданні», — додала Кравчук.

Що відомо про Ясько

Нардеп народилася 17 жовтня 1990 року. Ясько — український політолог, експерт з питань культури. До парламенту пройшла за списком «Слуги народу» під номером 15.

Вона стала продюсером фільму «Крим: брудний секрет Росії». Засновниця ініціативи по культурної дипломатії Yellow Blue Strategy, раніше працювала віце-президентом в blockchain-стартапі і координатором Українського кризового медіа-центру.

Ясько має ступінь магістра політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, закінчила Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті.

20 вересня 2019 року його очолила делегацію України в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Источник — Антикор

Comments

Новости