Connect with us

Новости региона

Місцеві вибори під загрозою: уряд предлагает Зменшити видатки


Місцеві вибори під загрозою: уряд предлагает Зменшити видатки

Замість более 2 мільярдів гривень на проведення місцевіх віборів у 2020 году планируют віділіті 1,29 Мільйони гривень.

Такі дані в Додатки № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" до бюджету, что предложили Кабмін на Розгляд Верховній раді.

Місцеві вибори під загрозою: уряд предлагает Зменшити видатки

"І, як вишенька на торті, (Пропонується — ред.) Обнуліті фінансування місцевіх віборів-2020. Ми что — скасовуємо Місцеві вибори, Які повінні пройти 25 жовтня цього року?", — пише у телеграм-каналі нардеп Гончаренко.

Загаль Кабінет міністрів направив керівніцтву Верховної Ради Пропозиції про Зміни до державного бюджету, Які могут збільшити дефіціт на 202 мільярді гривень.

Такоже уряд предлагает создать Стабілізаційній фонд у размере 124 млрд грн, Який буде розподілятіся Кабміном "практично в ручному режімі".

Гончаренко пише, что Кабмін відмовляється від "програм розвитку освіти (включаючі програму Нова українська школа), регіонального розвитку (ДФРР, субвенція ОТГ на інфраструктуру, соцеконом), ПІДТРИМКИ сільгоспвіробніків".

Такоже Пропонується Зменшити фінансування дорожніх робіт почти на 8 млрд грн и скасуваті підтрімку національного кінематографа, театрів, Українського інституту книги.

Источник

Comments

Новости