Connect with us

Политика

Мокан не виключає змін у роботі Ради через хворих COVID-19 депутатів — Украинские новости


Президент Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Згідно з декларацією, доходи глави держави і членів його сім’ї в 2019 році склали 28602468 грн. Сім’я Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 3 мільйони 600 тисяч гривень», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з травня 2019 року Володимира Зеленський не займається підприємницькою діяльністю і отримує заробітну плату виключно в Державному управлінні справами. Сума отриманої главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн.

За інформацією прес-служби, в звітному періоді зафіксовано зростання заробітної плати дружини Президента і зменшення зарплати і доходів від підприємницької діяльності Володимира Зеленського.

Зокрема, в 2019 році родина Президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на загальну суму 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Зеленський також задекларував 4 мільйона 423 тисячi гривень, які були отримані від продажу нерухомого майна в місті Києві, на вулиці Великій Васильківській, що належав його дружині.

Читайте також: Разумков вказав в декларації близько 1,8 мільйона від продажу нерухомості

Крім того, сім’я Президента здійснила продаж корпоративних прав усіх дванадцяти українських підприємств родині Сергія Шефіра на суму 246 тисяч 144 гривні.

«Володимир Зеленський весною 2019 року позбувся акцій компанії Green Family LTD, а також всіх чотирьох торгових марок, зареєстрованих в Російській Федерації. Також Президент позбувся корпоративних прав в іноземних компаніях Vilhar Holdings Limited і Aldorante Limited», — повідомляє прес-служба глави держави.

У той же час, наголошується, що Володимир Зеленський продовжує залишатися власником великої кількості торгових марок. Зокрема, в 2019 році було зареєстровано дві торгові марки «Слуга народу» на його ім’я.

Повідомляється, що компанія PricewaterhouseCoopers провела в 2019 році оцінку декількох торгових марок. За даними відповідного звіту, вартість торгової марки «Вечірній квартал» становить 45 мільйонів 810 тисяч гривень. Вартість торгової марки «Розсміши коміка», яка також була оцінена цією компанією Великої четвірки, склала 14 мільйонів 650 тисяч гривень. На підставі проведеної оцінки Володимир Зеленський отримав роялті від використання торгових марок в сумі 548 тисяч гривень, тому його доходи в порівнянні з попереднім роком дорослих, інформує прес-служба.

Як наголошується, сім’я Зеленських також здобула 3 мільйона 200 тисяч гривень за надання в оренду квартири на території Великобританії.

За повідомленням прес-служби, в 2019 році дружина Президента Олена Зеленська отримала позику від Сергія Шефіра в розмірі 5 мільйонів гривень. Позика був повернутий до кінця звітного року.

Володимир Зеленський витратив в 2019 році 11 мільйонів 500 тисяч гривень в якості внеску до виборчого фонду кандидата в Президенти України. На оплату консультаційних послуг компанії PricewaterhouseCoopers витрачено 567 тисяч 875 гривень, йдеться в повідомленні.

«Поїздка Володимира Зеленського в Султанат Оман оплачувалася за рахунок дружини Президента Олени Зеленської. Згідно із законодавством, витрати і угоди членів сім’ї не декларуються», — відзначають в прес-службі.

Comments

Новости