Connect with us

Наука

МВС запустило в Telegram чат-бот для протидії домашньому насильству — Украинские новости


Колишній радник з питань безпеки Facebook Алекс Стамос приєднався до компанії популярного додатка для відеоконференцій Zoom на тлі скандалу з приховуванням вразливостей програми для відеоконференцій.

Про це він повідомив в блозі на сайті Medium.

«Минулого тижня, після того як я написав кілька твітів на тему безпеки викликів ZOOM і як на них реагувати, я отримав дзвінок від його засновника і директора Еріка Юаня. Він мене запитав, чи буду я зацікавлений в покращенні безпеки та приватності (додатки — ред.) Як позаштатний консультант. Я погодився », — написав Стамос.

Колишній радник з питань безпеки Facebook підкреслив, що не є штатним співробітником ZOOM.

За словами Стамос, він буде консультувати компанію, зокрема, в питанні посилення безпеки та покращення роботи програми для відеоконференцій.

Читайте також: Акціонер Zoom пішов до суду через скандали про витік даних

Як повідомляв Укрінформ, недавно один з акціонерів Zoom Video Communications Inc. Майкл Дріу подав позов проти компанії, в якому звинувачує її в приховуванні вразливостей програми для відеоконференцій.

Фахівці з кібербезпеки попереджають, що хакери можуть використовувати уразливості Zoom для прослуховування користувачів і доступу до файлів. До того ж, слабка технологія шифрування породила таке явище, як «зумбомбінг», коли тролі зламують доступ до відеоконференцій, а їх записи викладають на публічних серверах. Крім того, з’ясувалося, що Zoom направляла дані через сервери в Китаї і використовувала місцевих розробників.

Читайте також: Google заборонила своїм співробітникам користуватися Zoom

Виконавчий директор Zoom Ерік Юань приніс вибачення за помилки компанії, визнавши, що вони не виправдали очікувань конфіденційності та безпеки.

Минулого тижня в компанії SpaceX Ілона Маска заборонили користуватися додатком Zoom. Користування програмою також офіційно заборонила влада Тайваню.

Comments

Новости