Connect with us

Коррупция

На Харківщіні діти від 6 до 11 років розбили пам’ятники на могилах (фото)


22 травня у Вішгороді став сутичка между підліткамі и двома чоловікамі, внаслідок якої БУВ застреленого ексбоєць батальйону «Айдар» Ігор Корнієнко. Підозрюваніх Вже Затримали правоохоронці.

Як повідоміла пресслужба Нацполіції, від отриманий вогнепальна поранених 45-річний чоловік помер на місці події, передает «Українські Новини».

На Харківщіні діти від 6 до 11 років розбили пам'ятники на могилах (фото)

«Во время бійкі один з компании, де були неповнолітні, помітив біля свого супротивника в сумці зброя. Віхопів его и Зробив пріцільній Постріл в него. В цей час один з компании Стрілка сильно вдарив Іншого Чоловіка, Який Втрата свідомість. После чого нападники Зниклий у невідомому напрямку «, — сказано в Повідомленні.

Правоохоронці такоже повідомілі, что прийшовши в себе, травмованій чоловік віклікав поліцію.

Поліцейські вилуч зброю МКМ-072СБ и патрони. Вілучені речові докази направлені на проведення відповідніх експертиз.

На Харківщіні діти від 6 до 11 років розбили пам'ятники на могилах (фото)

На Харківщіні діти від 6 до 11 років розбили пам'ятники на могилах (фото)

Во время проведення ряду необхідніх розшукова ЗАХОДІВ за участю ПРАЦІВНИКІВ управління карного розшуку полиции Київщини и співробітніків Вишгородського відділу полиции Встановлені та затрімані всі учасники інціденту. Ними виявило четверо неповнолітніх у віці 15-17 років, и один 19-річний хлопець.

Серед затриманого — 16-річний Неповнолітній, Який підозрюється у навмісному вбівстві 45-річного жителя Вишгорода. Зловміснік тимчасово прожіває на Сумщіні.

За данім фактом порушене две Кримінальні справи за ч. 1 ст. 115 и за ч. 2 ст. 296 Крімінального кодексу України.

Зараз слідчі полиции за процесуальним керівніцтвом місцевої прокуратури затриманого неповнолітньому оголошено про підозру у скоєнні умисне убийства.

Такоже вірішується питання про оголошення підозрі за скоєне хуліганство іншім фігурантам злочин. Ведеться Слідство, поліція встановлює свідків події.Comments

Новости