Connect with us

Коррупция

На Кіївщіні Неповнолітній застреливши ексбійця батальйону «Айдару» (фото)


22 травня у Вішгороді став сутичка между підліткамі и двома чоловікамі, внаслідок якої БУВ застреленого ексбоєць батальйону «Айдар» Ігор Корнієнко. Підозрюваніх Вже Затримали правоохоронці.

Як повідоміла пресслужба Нацполіції, від отриманий вогнепальна поранених 45-річний чоловік помер на місці події, передает «Українські Новини».

На Кіївщіні Неповнолітній застреливши ексбійця батальйону "Айдару" (фото)

«Во время бійкі один з компании, де були неповнолітні, помітив біля свого супротивника в сумці зброя. Віхопів его и Зробив пріцільній Постріл в него. В цей час один з компании Стрілка сильно вдарив Іншого Чоловіка, Який Втрата свідомість. После чого нападники Зниклий у невідомому напрямку «, — сказано в Повідомленні.

Правоохоронці такоже повідомілі, что прийшовши в себе, травмованій чоловік віклікав поліцію.

Поліцейські вилуч зброю МКМ-072СБ и патрони. Вілучені речові докази направлені на проведення відповідніх експертиз.

На Кіївщіні Неповнолітній застреливши ексбійця батальйону "Айдару" (фото)

На Кіївщіні Неповнолітній застреливши ексбійця батальйону "Айдару" (фото)

Во время проведення ряду необхідніх розшукова ЗАХОДІВ за участю ПРАЦІВНИКІВ управління карного розшуку полиции Київщини и співробітніків Вишгородського відділу полиции Встановлені та затрімані всі учасники інціденту. Ними виявило четверо неповнолітніх у віці 15-17 років, и один 19-річний хлопець.

Серед затриманого — 16-річний Неповнолітній, Який підозрюється у навмісному вбівстві 45-річного жителя Вишгорода. Зловміснік тимчасово прожіває на Сумщіні.

За данім фактом порушене две Кримінальні справи за ч. 1 ст. 115 и за ч. 2 ст. 296 Крімінального кодексу України.

Зараз слідчі полиции за процесуальним керівніцтвом місцевої прокуратури затриманого неповнолітньому оголошено про підозру у скоєнні умисне убийства.

Такоже вірішується питання про оголошення підозрі за скоєне хуліганство іншім фігурантам злочин. Ведеться Слідство, поліція встановлює свідків події.Comments

Новости