Connect with us

Коррупция

На Сумщіні Упродовж Минулої доби піротехнікі знешкоділі 2 боєприпаси часів минуло війн


Цікава тенденція почалася на цьому тижні в рамках розвитку проекту «Медведчук». Причому, в якійсь мірі і очікувалося, що саме за цими напрямками і буде пущена його подальша реалізація, адже вибудовувати образ миротворця куратори одіозного українського політика почали досить давно, не шкодуючи НЕ сил ні коштів, а ось його полномерное застосування якось затяглося.

В першу чергу, зазначу, що афілійовані Віктором Медведчуком майданчика в соціальних мережах стали розвивати тему про те, що відсутність поставок води в Крим шкодить в першу чергу Україні, зокрема, сприяє обезводнення Херсонської області, що тягне неможливість використовувати ці території в сільськогосподарських цілях.

Тож не дивно, що це звучить поки на рівні майданчиків в соцмережах, а не з вуст, нехай продажних, але все ж усміхнені представлятися експертами персонажів. Адже подібного роду марення жодна розсудлива людина не сприйме навіть і на йоту всерйоз. Адже сама суть розповсюджуваного наративу вже є тотальний парадокс, оскільки зневоднення Херсонської області можливо саме за відсутності води, а не при її надлишку внаслідок перекритого каналу. А тому, автор наративу явно не дружить з логікою, або це і не потрібно зовсім?

Справа в тому, що тема поставок води в Крим — це досить давня заготовка, про прорив якої на інформаційній ниві попереджали досить давно. І почалося все з заяв політичних діячів, які не користуються особливим авторитетом, але справно виконують роль балакучих голів. Використання не авторитетних, але токсичних персонажів, для ретрансляції подібних ідей, вигідно тим, що посіяні в головах споживачів інформаційного фаст-фуду бур’яни, з часом почнуть проростати і саме в цей момент про «воді в Крим» заговорить серйозніший і впливовий персонаж. І не важко здогадатися, хто стане головним глашатаєм цієї ідеї на великій політичній арені.

Однак не однієї «водою до Криму» ознаменувалася дана тиждень в рамках проекту «Медведчук». Крім цього епістолярного наброса в соціальних мережах на Донбасі мало місце чергове загострення. Провокація, яка переслідувала цілий комплекс цілей, яких, в певному сенсі — досягла.

Атака на позиції ВСУ це не тільки збочена і гіпертрофована спроба Кремля нагадати про Дебальцеве і найбільш кривавої сторінці в історії «Революції гідності». Це і не тільки шанс в черговий раз в стінах залу засідань Радбезу ООН заговорити про порушення Україною мирних домовленостей, і осоромиться під тиском загального осуду і викриття у брехні (але кого це хвилює, адже картинка робиться для російських ЗМІ).

Ця провокація носила собі за мету і внесення розладу в українське суспільство, і підрив довіри до чинної влади. Хаотизации соціально-громадської обстановки в країнах, що потрапляють під приціл Кремля — ​​ось основна стратегія режиму, переважаюча зараз над військовими сценаріями. І на цьому етапі, провокація пройшла з досить прийнятним ККД, оскільки замість консолідації, протиборчі політичні табори знову зайнялися гризотнёй.

Але, в той час як два відомих політичних табори між собою гризуться, третій неспішно йде до своєї мети, збираючи попутно відлітають від гризуться електоральні недоноски.

згідноінформації «Обозреватель», В Офіс президента України вже надійшла пропозиція включити в переговорний процес Віктора Медведчука. Що зовсім не дивно!

Якщо хто забув, то нагадаю, що з минулого року Віктор Медведчук остаточно замкнутий на ФСБшное тріо Козак-Бабіч- Бесіда, яке виконує функції по експропріації тієї влади, що залишилася на окупованих територіях у Владислава Суркова, тим самим остаточно видавлюючи ГРУ на периферію українських питань.

Відразу після того як Медведчук був замкнутий на нових кураторів, він різко активізував діяльність як по скупці українських телеканалів, так і по відновленню переговорного процесу про обмін військовополоненими, по суті, з своїми ж подільниками, з так званого ДНР.

Створення образу миротворця, над яким ретельно працювали весь цей час куратори Медведчука, влаштовуючи покази псевдо-документальних фільмів його імені, авторства спивається режисера Олівера Стоуна на другосортних італійських кінофестивалях і вояжі економ-класу по Європі із зустрічами з периферійними ультра-правими політичними ізгоями, принесло свої дивіденди. Певна частка електорату в цей образ вже стійко вірить.

Далі метою проекту «Медведчук» стане остаточна монополізація переговорного процесу на Донбасі, як з єдиним можливим посередником між Києвом і «ЛДНР». Причому це буде умова самих же недореспублік і до прийняття його, на розгляд будуть мотивувати триваючими атаками на позиції ВСУ.

Причому, такі атаки будуть грати подвійну роль. Вони одночасно будуть чинити тиск на Банкову в якнайшвидшому ухваленні рішення, і створювати дестабілізуючі моменти в суспільстві, продовжуючи його розпалювати і хаотізіровать.

Ну і вишенька на торті — вода в Крим. Тема, яку проекту «Медведчук» так само доручено розвивати, що в деякому сенсі говорить про те, що даний персонаж значно розширить найближчим часом ареал своїх завдань.

злий Одесит

. (TagsToTranslate) à (t) ì (t) ñ (t) ê ð

Источник — АнтикорComments

Новости