Connect with us

Коррупция

На Закарпатті школяр знік по дорозі додому (фото) — Украинские новости


Водія автобуса, Який вісадів госпітальєрку та волонтерку Ярину Чорногуз та ее подругу, у Києві зустрічалі обурені Активісти та громадяни. Це сталося после того, як волонтерка Зроби водієві зауваження, что тієї транслював у салон автобуса російськомовні серіали.

Про це йдет у допісі волонтерки та активістів у Facebook.

После того, як волонтерку з подругою вісаділі з автобуса, ті дісталися до Києва. Свої Дії две дівчини регулярно відпісувалі у соцмережі. «Друзі, дякую за підтримку й репоста. Ми з Настею Вже достопілі до Рівного, и звідті їдемо іншим автобусом на Київ. Нас вже повідомілі, що там водія-Херо, Який нас вісадів за прохання вімкнуті російський серіал, чекає тепла Зустріч у Києві «, — написала Чорногуз. У свою черга, вона подякувала компании-перевізніку, за прінесені вибачення. «Дякуємо компании-перевізніку за міттєву реакцію та за дзвінкі водієві, на Які той не зреагував. Сподіваюся, что це буде прикладом для других перевізників. Люди ма ють або відпочіваті на автобусних рейсів, або слухати и чути українське на своих дорогах «, — написала волонтерка. Зокрема, сама компанія-перевізник Winew и Bus Trans, Якій Належить цею автобус, відреагувала на заяву Чорногуз Наступний чином:

«Ми Щойно дізналіся про сітуацію, котра вінікла в автобусі, и м’яко Кажучи шоковані вчінком водіїв», — написали у компании. «По-перше, адміністрація відає на шкірні автобус флешки з Українськими стрічкамі, тому нам на Сейчас незрозуміло як російськомовній фільм з’явився на екрані автобуса. Як і друга, что найбільше враз нас, — це Реакція водіїв, котрі відмовілісь вімкнуті его на прохання дівчини «, — повідомілі на странице компании на Facebook, та принесли офіційні вибачення» за непріпустіму поведение ПРАЦІВНИКІВ фірми «. У компании, зокрема, засудили цею Інцидент з водієм. «Наша позиція однозначна: подібні ситуации ганебні й Не повінні повторюватіся в майбутньому», — резюмувалі смороду. Тім годиною у Києві зібрався Натовп людей, что чека на водія. «Ніч. Усі ЦІ люди з нетерпінням чекають водія, Який Вигнан Ярину Чорногуз з автобуса за зауваження перегляду российских серіалів. До речі, вона вже теж тут «, — написавши у своєму Facebook координатор С14 Сергій Мазур.

Згідно з’ясувалось, что водій автобуса дізнавшісь про інформацію про скупчення людей на автовокзалі, решил вісадіті пасажирів автобуса не у пункті призначення.

«Пасажирів довелося вісаджуваті бозна-де. Частина КЛІЄНТІВ так и не дочекалися свого автобусу, марно телефонувала перевізніку, бігала туди-сюди. Висновки Зроби усі «, — написавши Мазур. А сама волонтерка Чорногуз подякувала всім, хто прийшов. «Спасибі всім, хто прийшов підтримати. Водій-херой поїхав в об’їзд автостанції]] Я рада, что мене зустрілі люди, Які б Мовчазний більшістю в автобусі Ніколи НЕ були «, — написала вона, та зауважіла, что вона та ее подруга» Самі Вимагаю, щоб нас вісаділі. Бо це принципова «.

Источник — АнтикорComments

Новости