Connect with us

Новости региона

На Житомирщині крадії вдерлися до будинку пенсіонерів и вбили дідусяДвоє чоловіків вдерлися до будинку літнього подружжя у смт Миропіль Романівського району та начали Вимагати цінності. Во время цього нападники завдан господарю смертельних травм.

ПОВІДОМЛЕННЯ про подію надійшло до полиции 30 листопада Увечері.

Попередньо відомо, что около 22:00 до будинку пенсіонерів, вібівші спочатку шибку у вікні, а потім и двері, удерліся двоє невідоміх. Чоловіки ще з порогу начали бити 79-річного господаря и Вимагати гроші.

З Іншої кімнати намагались війта дружина пенсіонера, но нападники не дозволено їй цього сделать, а покарали залішатісь у спальні, відібравші мобільний телефон. Лише за півгодіні, коли незнайомці втекли, жінка змогла звільнітісь та повідоміті про подію сусідам, Які й віклікалі поліцію та швидку медична допомога.

На жаль, отрімані дідусем травми виявило несуміснімі з життям.

За Вказаним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження відразу за кількома Стаття Крімінального кодексу — 115 (Умисне вбивство) та ст. 187 (Розбій).

За наявний інформацією, нападники заволоділі заощадження пенсіонерів.

Наразі трівають слідчо-розшукові заходи для встановлення осіб підозрюваніх та їх затримання. Їм грозит ув'язнення на срок від 10 до 15 років або довічне позбавлення Волі.

Источник

Comments

Новости