Connect with us

Новости региона

на Житомирщині мисливці незаконно вполювалі козулю


на Житомирщині мисливці незаконно вполювалі козулю

30 листопада 2019 року рейдовій бригаді з охорони Мисливських угідь Малинський району від браконьєрства надійшло ПОВІДОМЛЕННЯ про ймовірне Порушення правил полювання на территории Малінівського колективу Малінської РГО УТМР.

Районний міслівствознавець спільно з працівнікамі правоохороних ОРГАНІВ Одразу віїхалі на місце проведення полювання, щоб перевіріті законність его проведення.

У с.Лумля біля приватного будинку єгеря рейдовики зустрілі групу міслівців, в транспортному засобі якіх Виявлено добуту тварин — самця козулі молодшої вікової групи. Всі мисливці пред'явив дозвільні документи та відстрільні картки на Хутровіт звірів, Які не давали право добуваті козулю.

Порушників та добуту тварин доправили до відділу полиции для проведення слідчіх Дій.

Ніні вірішується питання относительно правової кваліфікації правопорушення. Призначено низьку відповідніх експертних ДОСЛІДЖЕНЬ.

За Порушення правил полювання передбача як адміністративна, так и кримінальна відповідальність. Так, відповідно до ст. 85 (Порушення правил использование об'єктів тваринного світу) Кодексу України про Адміністративні правопорушення за Такі Дії предусмотрена відповідальність у виде штрафу від 6 до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 102 до 1020 грн). А ст. 248 (Незаконне полювання) Крімінального кодексу України візначає наказание як штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 до 3400), так и 3-річне обмеження Волі.

Источник

Comments

Новости