Connect with us

Новости региона

На Житомирщині у червні знизу ціни на товари та послуги, — статистикаСпоживчі ціни в червні 2020 р. порівняно з травним по області знизу на 1,7%, з початку року підвіщілісь на 0,1%.

Про це сообщает головне управління статистики у Жітомірській області.

кажуть, найбільше ціни знизу на овочі, ягоди, фрукти, взуття.

У червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизу на 2,1%.

Зокрема, овочі подешевшали на 13,1% — внаслідок зниженя цен на овочі, вірощені з насіння, на 29,3%, коренеплоди, цибулю та гриби — на 11,3%.

Дешевше стали фрукти на 7,1%, у т.ч. ягоди — на 23,1%, цітрусові — на 13,5%, банани — на 11,6%.

такоже знизу ціни на сало 7,6%, Фруктові соки, каву, свинину, молоко, мед, кисломолочна продукцію, макаронні вироби, безалкогольні напої, сіль Прянощі та кулінарні трави, шоколад, кондитерські вироби з цукром, чай, сири, сметану, яйця, борошно и крупи — на 3,6 -1,1%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби подешевшали на 0,8%, зокрема, алкогольні напої — на 1,9%.

Плата за житло, воду, електроенергію, газ та інші види паливо зменшіть на 0,8% за рахунок Здешевлення природного газу на 4,1%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизу на 3,6%, в Першу Черга, внаслідок Здешевлення фармацевтичної продукції на 5,2%.

У сфері транспорту підвіщілісь ціни на паливо та мастила на 0,7%, автомобілі — на 0,6%, водночас, велосипеди подешевшали на 3,1%.

Окрім того, на одяг і взуття відбулося зниженя цен на 6,7%, У т.ч. взуття — на 10,9%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та Поточне Утримання житла — на 2,3%.

У тій же година, в сфері освіти ціни піднялісь на 1,8%, передусім, за рахунок Підвищення плати за Утримання дітей у дошкільніх закладах на 10,0%, в сфері зв’язку — на 0,9% внаслідок зростання цен на мобільний зв’язок на 2,1%.

Источник

Comments

Новости