Connect with us

Наука

NASA і SpaceX з другого разу спробують відправити астронавтів на МКС — Украинские новости


Новини технології:Захід The ​​Beta Launch Show, яке мало пройти 3 червня, перенесли на невизначений термін.

Компанія Google на наступному тижні планувала представити і випустити першу бета-версію операційної системи Android 11. Але плани довелося скасувати.

Нагадаємо, спочатку нову версію Android повинні були представити на заході Google I / O, але конференцію скасували через коронавируса. На 3 червня Google запланував онлайн-захід The ​​Beta Launch Show, І цвяхом програми став би Android 11. В цей же день обіцяли випуск першої Android 11 Beta.

Але тепер Google заявляє, що презентацію довелося перенести на невизначений час: «Ми раді були б розповісти вам більше про Android 11, але зараз не час для свят. Ми переносимо захід і реліз бета-версії, які були заплановані на 3 червня. Незабаром ми повернемося з новими подробицями про Android 11«

Причиною скасування планів стали протести, які охопили США. Увечері 25 травня в Міннеаполісі при спробі розплатитися в магазині банкнотою, яку продавці порахували фальшивої, поліцейські затримали афроамериканця Джорджа Флойда. Один з копів коліном притиснув його голову до асфальту. Джордж заявив, що не може дихати, його забрала карета «швидкої допомоги», але в лікарні він помер.

Google випустила нову бета-версію Android 11 для розробників

Після цього почалися протести, поліцейський відділок закидали камінням, після чого мітинги перетворилися в заворушення, грабежі і підпали магазинів. Місцевій владі довелося ввести режим надзвичайної ситуації.

Зараз протести проходять у багатьох містах, в основному вони переростають у заворушення.

ИсточникComments

Новости