Connect with us

Спорт

названі дата і час — Украинские новости


28 серпня в Олімпійському домі за участю президента НОК Сергія Бубки відбулося підписання договору, згідно з яким Україна офіційно довірено право приймати чемпіонат Європи з бадмінтону 2020 року.

Підпис під документом поставили генеральний секретар Європейської конфедерації бадмінтону Брайан Агербак і президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, повідомили Укрінформу в прес-службі НОК.

«Україна є спортивною державою, відкритою для проведення найпрестижніших міжнародних стартів. Спорт має належну підтримку з боку держави, зокрема, Президента України Володимира Зеленського. В різний час Україна постійно відчуває надійне плече Міжнародного олімпійського комітету на чолі з Томасом Бахом, Асоціації національних олімпійських комітетів, Європейських олімпійських комітетів. за останні два роки наша країна гідно прийняла чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1А, два «дорослих» чемпіонату Євро пи і юнацьку першість Старого світ зі стрибків у воду, чемпіонат Європи з боксу, міжнародні турніри з художньої гімнастики, спортивної боротьби, тур чемпіонату Європи з регбі та інші. Тому ми з радістю підтримали ініціативу Федерації бадмінтону України про проведення такого престижного форуму в Україні » , — сказав Сергій Бубка.

Читайте також: У Києві пройшло жеребкування 3 попереднього етапу Кубка України з футболу

Брайан Агербак, в свою чергу, заявив: «Чемпіонат Європи з бадмінтону стане останнім етап ліцензійного відбору на Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіб, це буде дуже важливий і відповідальний старт. Вірю, що він протягнуто найкращим чином».

Comments

Новости