Connect with us

Коррупция

НБУ повідомив в СБУ про незаконні операції клієнтів банків на 17 млрд — Украинские новости


У президента є лише один ключовий ресурс швидких успіхів — це справедливість.

Свіжий опитування КМІС показало, що Володимир Зеленський і його команда вперше після приходу до влади почали втрачати підтримку українців. На це вплинуло кілька факторів, — заявив політолог Юрій Романенко, передає сьогодні «Главред».

Перший — історія з формулою Штайнмайера.

Другий — політика щодо ФОПів, а також невдалі економічні закони, які Верховна Рада наприймала вже і продовжує приймати.

Третій — перші скандали навколо окремих представників Слуги народу, в тому числі і сам Зеленський почав «бити в штангу».

В принципі, зниження підтримки влади суспільством — це природний процес. До того ж, зараз поки що передчасно говорити про те, що трапився обвал рейтингів.

Однак тенденція очевидна: коли команда Зеленського сконцентрувала владу в своїх руках після парламентських виборів, у неї зникла можливість петляти. А прийняття нею тих чи інших рішень вступає в конфлікт інтересів з певними соціальними групами, наприклад, з тими ж ФОПамі. А це, відповідно, породжує відповідну реакцію.

І, оскільки у самого Зеленського і його команди вийшов провал комунікації з суспільством, вони почали втрачати позитивне ставлення суспільства до себе.

Чи допоможе виправити ситуацію затримання Гладковського і Пашинського? Це залежить від того, чи зуміє команда Зеленського довести ці справи до кінця.

Ми прекрасно пам’ятаємо, як затримували Насирова і багато кого ще, але — де вони зараз? Тому той факт, що зараз когось затримали, ще нічого не означає. Єфремов просидів в СІЗО майже п’ять років, але вийшов на свободу, так і не будучи засудженим. Винесення обвинувальних вироків і посадки поки що «вилами по воді писані».

Тим більше, Пашинського тягнуть не за його серйозні справи, а за якусь каламутну історію, скоріше, кримінальну, а не має державну важливість. А саме те, що творили Пашинський і компанія в «Укроборонпрому», та й взагалі з бюджетними потоками, заслуговує на ретельне розслідування і найбільшого покарання. Те ж стосується і Гладковського. А поки що ці затримання містять в собі, скоріше, піар-складову.

Ще перед президентськими виборами я говорив, що у Зеленського буде лише один ключовий ресурс швидких успіхів — це справедливість. Посадки запеклих лиходіїв, яких накопичилося чимало за часів Януковича, Ющенко і Порошенко, та й при самому Зеленський вже починають розвиватися різні схеми — це єдине, що можна зробити швидко, коли у тебе в руках є вся повнота влади. У Зеленського вся повнота влади є, тому гріх цим не скористатися.

Схоже, після того, як команда Зеленського «вдарила в штангу», вона заворушилася, що ми і бачимо на прикладі Пашинського, Гладковського і інших з цієї опери.

Подивимося, як будуть працювати суди. Адже вони, як і раніше, легко купуються. Та й вся правоохоронна система працює з рук геть погано.

Так що принципово поки що нічого не змінилося.

. [TagsToTranslate] ò

Источник — АнтикорComments

Новости