Connect with us

Спорт

Нехай Динамо оживає, росте, як це було раніше — Украинские новости


Воротар «Шахтаря» Андрій Пятов поділився думкою про нинішній рівень українських команд.

— Уявімо, що в чемпіонаті України немає київського «Динамо». Ви зраділи або засмутилися?

— Засмутився б, звичайно. Я завжди переживаю за наш футбол. Якщо є сильні команди — я тільки за. Нехай «Динамо» оживає, росте, як це було раніше.

Зараз піднялися «Зоря», «Десна», є «Олександрія». Пам’ятаю, 2-3 роки тому ті, хто поїхав грати за кордон, говорили: «чемпіонат — помер», «нижче плінтуса». Окей, давайте будемо його піднімати. Якщо ви такі сильні футболісти, у вас є шанс зайняти призове місце і грати в Лізі Європи. Заробіть гроші за виступ в єврокубках, здобудете престиж, статус в матчах з хорошими суперниками.

Поки деякі скиглять, у нас вже є п’ять гідних команд. Навіть шість, тому що «Колос» здатний демонструвати хороший футбол і конкурувати з кожним. Ось хіба за «Олександрію» було соромно в єврокубках? Ні, абсолютно. Билися і по грі не поступилися нікому. Так що є у нас футбол, виявляється. Упевнений, що і з «Десною», якщо вона потрапить в єврокубки, нікому не буде легко.

У Гвардіоли померла мати від коронавируса

Про «Зорі» я взагалі мовчу — вони в повному порядку. Прийшов тренер, який змінив філософію, менталітет гравців, набрав тих, хто був непотрібним в своїх командах, і зробив з них топів. Тепер цих футболістів спокійно можна викликати в збірну і продавати за мільйони. Футбол у нас оживає. Його потрібно підтримати, а не вбивати.

Comments

Новости