Connect with us

Культура

Новий формат "Євробачення": концерт состоится в онлайн-режімі


Новини культури:Онлайн-концерт "Євробачення: Європа сяє світлом" состоится 16 травня.

Європейський мовний союз спільно з нідерландськімі Мовники прийнять решение провести вместо конкурсу "Євробачення"Онлайн-концерт. Як повідомляється на сайті конкурсу, во время шоу"Євробачення: Європа сяє світлом"Віступлять учасники конкурсу в цьом году, но концерт не буде носить змагального характеру.

Відзначається, что учасников "Євробачення-2020" будут транслюваті з їх рідних стран, смороду заспівають пісні, Які звучали на конкурсі в некогда, но з текстом, відповіднім ситуации, что склалось. Організаторі такоже обіцяють, что во время концерту віступлять зірки "Євробачення" Минуло років, а такоже відзначають, что приготували сюрпризи для глядачів.

Очікується, что концерт тріватіме НЕ менше двох годин. ВІН состоится 16 травня о 22:00 за Києвом.

Арену для Євробачення-2020 переобладнують в госпіталь на 680 ліжок (Фото)

Арену для Євробачення-2020 переобладнують в госпіталь на 680 ліжок (Фото)Читати повністю

Нагадаємо, Що "Євробачення-2020"Мало відбутіся в Роттердамі 14-16 травня, доля в ньом підтверділа 41 країна. 18 березня стало відомо, что конкурс в цьом году НЕ проводітімуть через Поширення коронавируса.

22 лютого відбувся фінал національного відбору на "Євробачення", за результатами которого БУВ визначеня представник України на конкурсі. Цього року нашу країну винна булу представіті група Go-A з піснею "Соловей".

Директор з управління персоналом НГТУ Вікторія Сидоренко заявила про ті, что група представити нашу країну на конкурсі в Наступний году.

джерело

Comments

Новости