Connect with us

Культура

новий танцювальний флешмоб групи Mozgi — Українські новини


Новини культури:До ініціативи видавництва "Фабула" "Художній карантин" прієднався Соліст групи "Фіолет".

Во время карантину українські зірки об'єдналися в художню ініціатіву. Всі смороду заклікають пріхільніків НЕ залішаті свои будинки и Дотримуватись порад ВООЗ. А щоб людям не довелося нудьгуваті, артисти влаштовують в онлайні Тренування, концерти и декламації віршів або казок.

Сергій Мартинюк ставши хедлайнером так званого "Художня карантину" від видавництва "Фабула". 27 березня Соліст групи "Фіолет" зачітає свою поезію в онлайні. Подивитись Виступ можна буде на фейсбук-сторінці видавництва про 19 годіні.

Відомо, что во время онлайн-трансляції Сергій Мартинюк буде читати авторські вірші зі Збірки "Реп'яхі". Кроме цього, ВІН розкріє деталі виходом свого роману "Рок-н-рол". Книга розповість, як народжується музика і справжні рок-н-рольні герої.

Презент для шанувальників: "Фіолет" давши онлайн-концерт (Відео)

23 березня видавництво "Фабула" запустило безкоштовне літературний онлайн-проект під назв "Мистецький карантин".

новий танцювальний флешмоб групи Mozgi - Українські новини

Молоді письменники течение тижня читають лекції, проводять Презентації та обговорюють свои твори з шанувальник и книголюбами. У четвер, 26 березня, запланована онлайн-Зустріч з бізнес-тренером, автором и ведучим тренінгових програм Максимом Роменська.

джерело

Comments

Новости