Connect with us

Коррупция

Офіс Генпрокурора сообщил про підозру у розголошенні державної Таємниці прокурору відділу регіональної прокуратури | СтопКор


За процесуального керівніцтва прокурорів Генеральної інспекції офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру у розголошенні державної Таємниці прокурору одного з територіальних відділів прокуратури Луганської області.

За версією слідства, ВІН, будучи працівніком правоохороних органу та віконуючі покладені на него обов'язки по вопросам захисту державних Таємниць, ймовірно, розголосів Відомості про факт проведення негласних слідчіх (розшукова) Дій третій особі.

Досудове Розслідування у крімінальному провадженні здійснюється слідчими Теріторіального управління ДБР, розташованому у м. Краматорську, за ознака крімінального правопорушення, передбачення ч.1 ст. 328 КК України.

Наразі вірішується питання про избрания Йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невінуватою у вчіненні злочин и не может буті піддана крімінальному наказание, доки ее провину не буде доведено в законному порядку и встановлен обвінувальнім вироку суду.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости