Connect with us

Политика

Олександр Лукашенко запросив Володимира Зеленського відвідаті Білорусь — Украинские новости


«Володимир Зеленський докладно розповів Президенту Білорусі про ситуацію на Донбасі і подякував за організацію ефективної переговорного майданчика і в цілому за ту роль, яку відіграє Білорусь в справі врегулювання даного конфлікту», — йдеться в повідомленні.

У свою чергу Лукашенко запевнив Зеленського, Що Мінськ продовжить і надалі докладати всіх зусиль для врегулювання ситуації в регіоні і Україна завжди може розраховувати на Білорусь як країну — пріверженіцей мирних ініціатив і процесів.

Також лідери України та Білорусі обговорили питання економічної взаємодії і торгівлі, зокрема розвиток співпраці в сфері промисловості, сільського господарства. Особливу увагу було приділено ходу збиральної кампанії в обох країнах.

Ще однією темою розмови стало взаємодія і забезпечення національної безпеки обох країн в енергетичній сфері, відзначили в прес-службі.

Читайте також: Лукашенко приїде в Україну на запрошення Зеленського — посол

Крім того, Зеленський і Лукашенко обмінялися взаємними привітаннями: Президент Білорусі привітав українського лідера з успішним проведенням політичних кампаній, а Зеленський в свою чергу зазначив блискуче проведення II Європейських ігор в Мінську.

Лукашенко також прийняв запрошення відвідати Україну в рамках II Форуму регіонів України та Білорусі, у відповідь запросивши Зеленського відвідати Білорусь «в будь-який час і в будь-якому форматі». «Володимир Зеленський це запрошення із задоволенням прийняв», — йдеться в повідомленні.

Источник

Comments

Новости