Connect with us

Спорт

Павелко: Карпати в понеділок пройдуть повторне тестування, після чого приймемо рішення


Новини спорту:Львів'яни повинні були зіграти проти Маріуполя, але матч не відбудеться через хворих на коронавірус гравців і членів персоналу Карпат.

Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував ситуацію, яка склалася з відкладеним матчем між Карпатами і Маріуполем. Зустріч між командами повинна була відбутися сьогодні, проте не буде проведена через те, що у гравців і членів персоналу львівського клубу було виявлено коронавірус.

«На понеділок призначено повторне тестування, після якого зрозуміємо, схильна до команда чи ні карантину і будемо приймати рішення. На сьогоднішній день у нас є комісія разом з МОЗ, яка до сих пір діє і уважно вивчить всі матеріали, після чого ухвалить рішення. Зараз делегат футболу знаходиться у Львові і вивчає матеріали. Найближчим часом буде прийнято рішення, як чинимо. У Німеччині вже були такі випадки, сподіваємося, що в Карпатах це одиничний випадок.

Було під підозрою шість чоловік. Звичайно, це виходить за рамки нашого протоколу, де було два гравці, вони йдуть на карантин і матч проходить. Але вчора вранці була інформація, що під підозрою шість чоловік, вони звернулися до суперника. Маріуполь погодився, що це випадок — особливий, і наскільки мені відомо, вони не протестуватимуть за результатами перенесення цього матчу ».

Після того, як стало відомо, що зустріч не відбудеться, Карпати опублікували свою позицію з приводу долі цього матчу. У клубі не бояться можливого технічної поразки, проте закликали не створювати з цього теорії змов.

Відомо, що серед заражених виявилися захисник Владислав Дубінчак, а також один з голкіперів Карпат. Заражені не виявляють симптомів хвороби і були переведені на режим самоізоляції.

Карпати займають останнє місце в турнірній таблиці УПЛ з 14 очками.

Источник

Comments

Новости