Connect with us

Коррупция

під Нацбанком триває акція "Зупинимо корупцію в НБУ"


22 листопада стартував десятий день Акції "Зупинимо корупцію в НБУ". За цею годину мітінгарі вдягалі Рожкову та Смолія у тюремний одяг, влаштовувалі масштабні живі флеш-мобі, "Віміталі" очільніка Нацбанку та даже ночувалі під стінамі держустанові.

під Нацбанком триває акція "Зупинимо корупцію в НБУ"
Учасники Акції
Фото: СтопКор
під Нацбанком триває акція "Зупинимо корупцію в НБУ"
Учасники Акції
Фото: СтопКор

Активісти вімагають, Щоби керівніків Нацбанку в особі Якова Смолія та его заступніці Катерини Рожкової прітяглі до відповідальності за корупційні схеми. Серед гасел: "Смолій, не грабував народ", "очистити злочин керівництво Опис НБУ", "Банківська система НБУ — економічний геноцид українців".

"Всі ми бачили, что почти Щодня правоохоронці, НАБУ, прокуратура, СБУ хапають того чи Іншого працівника національного банку. Чи це НЕ ганьба? При цьом керівництво Опис встанови Нічого Ніби й Не помічає — у них Нічого НЕ відбувається, Мовляв, "з ким НЕ буває". Ну Вийшов Собі кави Попит, взявши 40 тисяч долларов и Пішов далі працювати. Терпіті ЦІ факти Вже немає ніякіх сил. Саме тому ми визначили ряд конкретних вимог:

— розслідуваті факти Корупції в НБУ та прітягті вінніх до Політичної й крімінальної відповідальності;
— запустіті Механізм ТСК (тімчасової слідчої КОМІСІЇ) для контролю ситуации относительно Розслідування результатів ДІЯЛЬНОСТІ НБУ за период 2016-2017 рр. (Керівництво Опис бере хабарніків на поруки);
— розслідуваті махінації за 2014-2017 роки (зокрема справа про розкрадання 1,2 мільярда гривень за помощью Надання Стабілізаційного кредиту Національнім банком України ПАТ "ВіЕйБі Банк" у 2014 году — смороду Ніколи б НЕ получила коштів, Якби НЕ малі спільніків у Цій Будівлі) ;
— прокоментуваті факт з ОВДП.

Чому НБУ спекулює облігаціямі за таким високим відсотком? Бюджет Втрата 20 мільярдів, а "набліжені" до керівніцтва особини збагатіліся. Кошти так и не ПІШЛИ в реальний сектор економіки ", — заявивши координатор ГО "Стоп Корупції" Роман Бочкала.

під Нацбанком триває акція "Зупинимо корупцію в НБУ"
Громадські организации, Які долучень до Акції
Фото: СтопКор

Ініціатором Акції виступили ГО "Стоп Корупції". Наразі до протестів долучень понад 10 Громадський ОРГАНІЗАЦІЙ, Які Вже трівалій годину відстоюють права Звичайно громадян та відомі своєю діяльністю в Україні. Серед них — "Захист українського народу", "Захист інвесторів", "Стоп Корупції", "Народ проти Корупції", "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан", "Спільна варта", "Асоціація Боротьба з агрорейдерством", "Захист Звичайно людей", "Міжнародний антікрімінальній альянс", "Асоціація захисту позічальніків", "Асоціація захисту вкладніків", "Наш час" ТОЩО. Деякі з них напряму постраждало від корупційніх схем у держустанові.

Коментарі

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости