Connect with us

Коррупция

Під шумок «короновірусу» з Київського бюджету крадуть 670 миллионов. Чия це афера и хто за нею стоит


Під шумок "короновірусу" з Київського бюджету крадуть 670 миллионов. Чия це афера и хто за нею стоит
Під шумок «короновірусу» з Київського бюджету крадуть 670 миллионов. Чия це афера и хто за нею стоит

В цей тяжкий для країни и міста годину, коли Важко найти Зайве тисячу гривень, щоб профінансуваті невідкладні медичні чи соціальні споживи, група шахраїв вступивши у змов з Посадовими особами Департаменту економіки та інвестіцій КМДА (а можливо Із більш скроню посадовців), через Договірне судів решение намагають прівласніті 671 млн бюджетних коштів міста.

Господарський суд м. Києва 23 грудня 2019 року вініс решение делу № 910/17647/18, Яким стягнув солідарно з Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації (тобто з міського бюджету) та Департаменту економіки та інвестіцій КМДА на Користь якогось ТОВ «Київ термінал «(аналог» Рога и копита «) — 25 миллионов долларов США (671576672 грн 63 коп. та ще 153 тис. суднового збору).

Збитки були нанесені начебто тім, что з ЦІМ «Київ терміналом» в 2013 году Було розірвано інвестиційний договір «, Укладення ще в 2007 году, на реконструкцію Харківської площади», правда ЦІ «Рога и копита» (Київ термінал) насправді НЕ інвестувалі у Цю реконструкцію Ламанов шеляга, а тому смороду НЕ малі пЕРВИННА бухгалтерських документів на підтвердження понесених збитків.

Що ж смороду зроби, як вікрутілісь?

Чи не Дивлячись на ті, что договір з ними розірвалі ще у 2013 году (і до речі, — за їх Згідно), три роки смороду Нічого НЕ робілі, щоб Стягнуто ЦІ, начебто збитки, а в 2016 году, Коли вже МАВ закінчуватісь рядків зберігання більшості пЕРВИННА бухгалтерських документів, заступників оцінку понесених збитків, у якогось Дочірнього підприємства «Бейкер Тілі Україна консалтинг» — Пожалуйста, ну зрозуміло, підтверділо ЦІ псевдо збитки. А хто б сумнівався?

Читайте також: Екс-суддя з Одеси уникнув кримінального переслідування за допомогою коронавируса і довідки з лікарні

После цього, можна Було спокійно зніщуваті Первинні бухгалтерські документи, вірніше оформляті їх знищення, у зв’язку з відсутністю такої.

Потім, «Київ термінал» жде ще 3 роки (ну щоб нельзя Було перевіріті вже Висновок самого «Бейкер Тілі») и лишь в 2019 подаються иск про Стягнення збитків.

Як ви думаєте, представник Кіївраді, КМДА чи Департаменту економіки та інвестіцій у цьом суді, может заявили клопотання про Витребування ПЕРВИННА бухгалтерських документів — ну щоб перевіріті, чи були реальні господарські операции та витрати и на Які суми, может вітребувалі з банку Платіжні документи — чи оплачувальну «Київ термінал», якісь витрати, чи мож вітребувалі інформацію з податкової — чи оформлялися якісь податкові накладні на надані кімось ТОВ «Київ термінал» послуги? Ну чи були Такі послуги? — НЄ ?! Нічого цього наївні и довєрчіві юристи, что представляли наші з вами Захоплення у цьом суді НЕ зроби.

Натомість, Високі ДОГОВІРНІ СТОРОНИ (і Позивача и представник відповідачів) полюбовно заявили клопотання про проведення експертизи, но якої — чи правильно порахував отої «Бейкер тілі Україна консалтинг» нанесені збитки.

І Одеський науково-дослідний інститут СУДОВИХ експертиз, як кажуть, перебивши математику, дійшов висновка, что математичних помилок у ньом немає.

Альо ніхто НЕ перевіряв, чи були Дійсно Такі господарські операции, Які начебто здійснів «Київ термінал» і чи ВІН ніс реальні витрати, а не намальовані на бумазі.

І прикрити лукавою Експертизою Одеського інституту СУДОВИХ експертиз, Високі ДОГОВІРНІ СТОРОНИ радісно потірають руки в очікуванні — бабло, бабло, бабло — 670 лямів гривень, це 25 лямів зелені — яхти, Тьолки, вілли.

Правда, щоб прікріті зад, Департамент економіки та інвестіцій, на всяк випадок, в Останній момент, таки подавши апеляцію и тепер консіціонері цього проекту ждуть 7 квітня, коли суд апеляційної інстанції додатково узаконити Цю аферу.

Віклікає подивуватися незрозуміла позиція керівніцтва Кіївраді.

Кіївраду, КМДА и Департамент економіки та інвестіцій представляли, якісь Бондар-Дякуновська, Козаченко, Верес и Свербивус. Жоден з них не є юристом Кіївраді, чи КМДА, всі смороду від Департаменту економіки та інвестіцій, хоча и Київрада и КМДА Такі ж Самі відповідачі, як и Департамент.

Читайте також: В Австралії знайшли препарат, який за 48 годин знищує коронавірус COVID-19

У мене в Управлінні правового забезпечення Кіївраді є Знайомі юристи, Які повідомілі мене, что Їм категорично запретили сунути свого носа у Цю дело и підходіті до неї на Гарматній Постріл?

А хто у нас может дати вказівку цілому управлінню правового забезпечення Кіївраді — НЕ заважаті представник Департаменту економіки та інвестіцій зліваті Цю дело у суді ??!

Хто у нас такий могутній и может прійматі Такі решение, як ви думаєте?

Небезпека ситуации Полягає и у тому, что через карантин, судді обмежують доступ до СУДОВИХ ЗАСіДАНЬ вільніх слухачів — по суті зараз ідеальний час для СУДОВОЇ Корупції и Прийняття злочин РІШЕНЬ и я дуже боюся, что втіхаря, без прісутності громадськості и преси 7 квітня в Північному апеляційному господарському суді (м. Київ, вул .. Шолуденка, 1) могут узаконити Цю аферу, решение суду наберіть ЧИННОСТІ и з міського бюджету Стягнуто 671 млн, поставивши на межу катастрофи фінансування медичний, СОЦІАЛЬНИХ чи других потреб міста.

«Смутніє прєдчуствія» посілюються и тім, что Наразі, через карантин, знімається з РОЗГЛЯДУ більшість справ — но ця справа з РОЗГЛЯДУ НЕ зняти. Ее дуже хотят провести.

Тому, громадськість має залучітісь — и не дати Кличку вкрасти 670 миллионов коштів громади.

Додатки: копія решение Господарсько суду м. Києва від 23.12.2019 року у делу № делу № 910/17647/18

Олександр Дядюк, голова правления ГО «Кияни об’єднуємось»

ДжерелоComments

Новости