Connect with us

Культура

Подія перенесли на серпень — Українські новини


Новини культури:Організаторі Книжкового фестивалю змушені були піті на Такі заходи через коронавируса.

Художній арсенал решил перенести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" на кінець серпня 2020 року. Причиною стало стрімке Поширення вірусу Covid-19 в мире и Україні. Подія Попередньо винне Було відбутіся 20-24 травня в Києві.

Наша команда вірить, что "Книжковий Арсенал" потрібен нашим учасникам и нашим Відвідувачам. Потрібен не в онлайні, а в реальному жітті, в унікальному пространстве історичної Будівлі Арсеналу, в его неповторний естетичної Книжкової атмосфері. Тому ми Продовжуємо роботу над підготовкою фестивалю, — заявила координатор фестивалю Юлія Козловець на Офіційному сайті події.

Відомо, что організаторі літературного події вірілі, что воно все ж состоится, Аджея карантин в Україні БУВ введень до 3 квітня. Альо согласно з новим указом правительства, карантин продовжено до 24 квітня, тому існував ризики Скасування фестивалю. Варто Додати, что "Книжковий Арсенал" є міжнародною подією, якові щороку відвідує понад 55 тисяч відвідувачів, письменників и іноземців.

"Книжковий Арсенал 2020": заявлено рекордну Кількість заявок

"Уточнені дати ми повідомімо додатково. Если ситуация знову змініться, ми будемо мінятіся разом з нею ", — додала Юлія Козловець. Що стосується учасников, Які Вже подали заявки на участь у фестивалі, організаторі обіцяють з ними зв'язати и узгодіті Хід роботи.

джерело

Comments

Новости