Connect with us

Коррупция

Поліцейські повідомілі підозру жителю обласного центру у неправдивого Повідомленні про замінування


Слідчі теріторіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у городе Хмельницькому, повідомілі про підозру дільнічному офіцеру полиции Вінницького відділу полиции Головного управління Нацполіції у Вінницькій області у службових підробленні, тобто складанні та відачі службових особою завідомо неправдивих офіційніх документів, внесенні до офіційніх документів завідомо неправдивих відомостей ( ч. 1 ст. 366 Крімінального кодексу України).

Слідством встановлен, что у ліпні 2018 року поліцейський Неодноразово вносилися та Складанний завідомо неправдіві постанови про Адміністративні правопорушення відносно громадянина, а самє: попередження за куріння у Громадському місці, розпівання алкогольних напоїв та Порушення правил дорожнього руху пішоходом. Таким чином дільничний офіцер штучно покращував свои показатели службової ДІЯЛЬНОСТІ.

Процесуальне керівництво Опис досудового розслідуванням у крімінальному провадженні Здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід — Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

Санкція статті предполагает наказание у виде штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження Волі на строк до 3 років, з позбавленням права обійматі певні посади чи займатіся Певної діяльністю на строк до 3 років.

ИсточникComments

Новости