Connect with us

Коррупция

Поліцейські Припін груповий Порушення громадського порядку у Волноваський районі | СтопКор


У смт Новотроїцькому состоялся Конфлікт между мешканцям, Який переріс у Масове Порушення громадського порядку. За фактом розпочато досудове Розслідування, поліція встановлює всех учасников події.

Вчора, 19 квітня 2020 року, у Новотроїцькому состоялся Конфлікт Із бійкою, доля у якому взяли около 100 осіб. Причиною конфлікту стали Особисті непріязні стосунки между кількома мешканцям.

За сигналом «Тривога» Було піднято весь Особова склад Волноваський відділу полиции. На місце події віїхалі Керівники обласного главку, Волноваський ВП та рота полиции особливого призначення.

Зловміснікі намагались перевернути транспортні засоби, что стояли поряд Із місцем події. Відтак поліцейські, відповідно до ст. 46 Закону України «Про Національну поліцію», були змушені сделать Чотири попереджувальні пострілі у Повітря, а такоже віклікаті підкріплення.

Порушення громадського порядку Було Припін.

За фактом Відкрито два Кримінальні провадження з попередня кваліфікацією за ч. 1 ч. 121 (умисне тяжке тілесне пошкодженню) та ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Крімінального кодексу України.

Трівають слідчо-Оперативні заходи относительно встановлення прічетніх осіб та всех обставинних події.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости