Connect with us

Новости региона

Поліцейські Вікрам чотірьох домушніків на ЖитомирщиніЗа добу на Житомирщині поліцейські Вікрам чотірьох домушніків у різніх районах — Брусілівському, Коростенська, Олевськ та м. Житомире. Крадії проникали в приміщення через двері, вікна, а в гаражі — через дахи.

Про це повідомілі в полиции області:

"До Брусілівського відділення полиции надійшла заява від 32-річної киянки, в Якій жінка повідоміла про крадіжку речей з ее дачного будинку у с. Болячеві. Во время Огляду місця події працівники слідчо-оператівної групи зафіксувалі пошкодження вхідних дверей, через Які, вочевідь, и попал у приміщення злодій. Звідті Було Викрадена домашнє приладдя та інші господарські речі ".

У результате вікріто 44-річного місцевого жителя. Чоловік скорістався трівалою відсутністю власніці и вініс з ее заміського будинку, что могло становитися якусь Цінність. Свою вину ВІН признал, вікрадені РЕЧІ у него вілучені.

Того ж дня до полиции звернули літня жителька с. Лісівщіні Коростенського району. Вона повідоміла про Виявлення пошкодженого вікна у ее будинку и знікнення грошей зі схованки. У ході опитування селян дільнічні офіцері обґрунтовано запідозрілі 49-річного непрацюючий односельчанина заявніці у вчіненні крадіжкі. Частину Викрадення коштів чоловік встіг вітратіті на Власні спожи, іншу — вилуч правоохоронці.

Житель с. Лопатічів Олевський район заявивши до полиции про Викрадення з веранди его будинку велосипеда. У результате вжитися ЗАХОДІВ поліцейські виявило Викрадення двоколіснік у 45-річного місцевого жителя, которого обґрунтовано підозрюють у крадіжці з чужого житла.

Тім годиною Житомирські поліцейські в обласному центрі Вікрам 35-річного Ранее судимого Чоловіка у вчіненні у квітні місяці щонайменш двох подібніх правопорушення. Підозрюваній, пошкодили дахи гаражів житомирян, викрав звідті інструменти, велосипед та інші господарські РЕЧІ. Викрадення у него вилуч. Правоохоронці перевіряють Чоловіка на прічетність до других правопорушення в обласному центрі.

За всіма Назва фактами розпочаті Кримінальні провадження за ч.3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. За чіннім законодавством таємне заволодіння майном, поєднане з Проникнення в оселю чи інше приміщення, карається позбавленням Волі Строком від 3 до 6 років.

Источник

Comments

Новости