Connect with us

Коррупция

поліція Києва Затримали педофіла (відео)


Поліція Києва викрила Чоловіка, Який розбещував дітей у Шкільній вбіральні. За фактом Відкрите кримінальне провадження. Про це сообщает УНН Із посилання на агентство пресслужба полиции Києва.

"У Києві Вікрам Чоловіка, Який розбещував малолітніх дітей у пріміщенні школи. Із Затримання спілкуються правоохоронці. Розпочато кримінальне провадження", — йдет в Повідомленні.

До полиции звернув директор школи, Який рассказал, что невідомий проник до дитячого туалету и вчинив розпусні Дії відносно малолітнього учня.

"Встановлен, что Правопорушнику, скоріставшісь відсутністю сторонніх осіб, у прісутності 6-річної дитини оголивши свой статево орган та намагався вчініті розпусні Дії. Хлопчик відштовхнув незнайомця та вібіг у коридор", — йдет в Повідомленні.

Водночас до полиции звернули батьки учня Іншої школи Із заявив про ті, что того дня за аналогічніх обставинних невідомий намагався вчініті розпусні Дії Стосовно їхнього 8-річного сина. Школяр Одразу покинувши туалетного кімнату, а чоловік знік.

"Проведення розшукова заходами співробітнікі ювенальної превенції ВСТАНОВИВ особу та Затримали зловмісніка. Ним оказался 28-річний місцевий мешканець, Який до крімінальної відповідальності Ранее НЕ прітягувався", — йдет в Повідомленні.

Коментарі

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости