Connect with us

Коррупция

Поліція Затримано зловмісніка, Який перебував у розшуку за незаконне поведение зі зброєю | СтопКор


Напрікінці Минулого року водій автомобіля «Опель», тікаючі від ПРАЦІВНИКІВ патрульної полиции, Які его переслідувалі через не зупинка на законних вимог, вікінув з автівки пакет зі зброєю. Зловмісніком оказался 31-річний уродженець Чернігівщини.

Тоді на місці події працівники Березанська відділення полиции вилуч пакет, де знаходится пістолет «Форт-12», глушник, 14 набоїв калібру 9 мм.

За данім фактом поліцейські відкрілі кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Крімінального кодексу України та оголосілі про підозру зловмісніку.

Правоохоронці звернули до суду з клопотанням про избрания запобіжного заходу порушника — тримання під Варта. Суд частково задовольнів клопотання и чоловіку Було звертаючись домашній арешт у нічний час. Такоже визначили місце его перебування на Харківщіні.

Однако чоловік там на облік не ставши и почав переховувати від ОРГАНІВ досудового Розслідування.

У зв'язку з чим поліцейські звернули з клопотанням про зміну запобіжного заходу зловмісніку та оголошення его у розшук. Суд задовольнів клопотання и Надав Дозвіл на затримання підозрюваного з метою приводу Чоловіка до суду для Зміни запобіжного заходу з домашнього Арешт на тримання під Варта.

Затримали Чоловіка, Який підозрюється у незаконному прідбанні, зберігання вогнепальної оружия та боєприпасів, поліцейські Хмельниччини у Полтавській області та передали его ініціаторам розшуку — до Березанська відділення полиции.

Поліція Затримано зловмісніка, Який перебував у розшуку за незаконне поведение зі зброєю | СтопКор

За незаконне поведение зі зброєю затриманого грозит позбавлення Волі від трьох до семи років. Досудове Слідство триває.

Відділ комунікації полиции в Київській області

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости