Connect with us

Политика

Порошенко обіцяє прийти на допит в ГБР 24 січня — Украинские новости


П’ятий Президент, народний депутат Петро Порошенко заявив, що у вівторок, 21 січня не повинен був приходити на допит в Державне бюро розслідувань, оскільки у нього повістка на 24 січня, і тоді він прийде в ГБР.

Про це він заявив журналістам після вшанування пам’яті загиблих під час Революції Переваги Сергія Нігоян Сергій Гагікович і Михайла Жізневськая. Трансляція підходу до ЗМІ велася в Facebook.

«Я вчора і не повинен був приходити (в ГБР — ред.), Бо я твердо має забезпечити, щоб були дотримані закони і Кримінально-процесуальний кодекс і не дати можливості створити жодного прецеденту», — сказав Порошенко.

У той же час він підкреслив, що прийде на допит 24 січня згідно з порядком.

П’ятий Президент розповів, що для цього скасував свою поїздку до Швейцарії, де в Давосі мав заплановані міжнародні зустрічі.

«Так, я прийшов до ДБР (20 січня — ред.), Я отримав повістку, я піду і дам необхідні свідчення у справі про підписання Мінських угод. Всі справи — моряки, Мінські угоди, націоналізація Приватбанку, доказ про контрнаступ і звільнення двох третин окупованого Донбасу, судова реформа- всі справи, справи виключно політичні «, — додав Порошенко.

Читайте також: ДБР ініціює примусовий привід Порошенко через його неявку на допит

Раніше в ГБР заявили, що викликали екс-президента Петра Порошенка 21 і 24 січня на допити в якості свідка у двох кримінальних виробництвам, відкритим в листопаді і грудні 2019 року, у справі про «державну зраду».

У свою чергу його адвокат Ігор Головань повідомив, що Порошенко 20 січня особисто прийшов в ГБР, щоб отримати повістки про виклик свідка в порядку, встановленому КПК.

За його словами, Порошенко вручили повістки про виклики на допити на 24 і 31 січня, а також 11 лютого. У той же час виклику на допит на 21 січня Порошенко не отримав.

Фото: eurosolidarity.org

Comments

Новости