Connect with us

Политика

Порошенко запропонував Шмигаль організувати повітряний міст між Китаєм і Україною — Украинские новости


Петро Порошенко запропонував Прем’єр-міністру Денису Шмигаль організувати повітряний міст між Китаєм і Україною, щоб доставити, а потім розподілити апарати штучної вентиляції легенів, захисні костюми, маски між 50-ю антивірусними центрами.

Про це Порошенко повідомив журналістам під час брифінгу 26 березня, який відбувся після зустрічі керівництва Верховної Ради, голів депутатських фракцій та представників Кабінету міністрів України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні я звернувся до Прем’єр-міністра для того, щоб був організований повітряний міст між Китаєм і Україною для того, щоб доставити апарати штучної вентиляції легенів, захисні костюми, маски, і розподілити це через 50 центрів антивірусних, щоб лікарі знали, що вони захищені . Будуть захищені лікарі — будуть захищені люди », — зазначив політик.

Також Порошенко вніс пропозицію щодо поліпшення захисту малозабезпечених громадян. За його словами, соцопитування показує, що більшість українців мають фінансові ресурси для життя на місяць-півтора.

«Дати відповідь людям — це сьогодні завдання влади. І ми запропонували сьогодні об’єднатися. Я вніс пропозицію увійти в антикризовий штаб, і дуже приємно, що мою пропозицію було прийнято. І під керівництвом Прем’єр-міністра, за участю голови Верховної Ради, представництва Офісу Президента, лідерів політичних фракцій і партій парламенту цей антикризовий штаб буде напрацьовувати НЕ лобістські «хотілки», які хотіли включити в ці законопроекти, а напрацює то, що захистить людей і країну », — додав Порошенко.

Він також зазначив, що ситуація, яка зараз складається в Україні, є надзвичайною, тому країна потребує надзвичайних діях.

«З чим пов’язана винятковість ситуації? Хочу підкреслити: ні з епідемією коронавируса. Тому Україні де-факто пощастило — у нас було два місяці, щоб, спостерігаючи за розвитком подій не тільки в Китаї, але і в Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, США, підготуватися до біди коронавируса. Підготовка полягала в тому, щоб забезпечити країну антисептиками, апаратами штучної вентиляції легенів, підготувати ліжка в реанімаційних відділеннях, закупити оснащення », — сказав Порошенко.

Читайте також: «Євросолідарності» закликає уряд створити спільний штаб для порятунку економіки

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 25 березня ввела режим надзвичайної ситуації у всій Україні з метою запобігання поширенню Covid-19.

Читайте також: Рада готова приєднатися до антикризового штабу — Разумков

З 12 березня в Україні на тритижневий карантин закриті навчальні та торговельні заклади, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Припинено роботу метрополітенів в Києві, Харкові та Дніпре, припинено міжміське і міжобласне автомобільне, залізничне і авіасполучення.

Станом на ранок 26 березня в Україні зафіксовано 156 випадків коронавирусной хвороби Covid-19

Comments

Новости