Connect with us

Коррупция

Посла Ірану в Україні віклікалі до МЗС через «чорні скриньки» зі збити літака


«Чорні скриньки» збити під Тегераном на качана року літака МАУ досі НЕ були передані Україні на розшифровку.

Про це під час пресконференції в Оттаві рассказал министр транспорту Канада Марк Гарно, сообщает кореспондент «Укрінформу».

«Скринька» досі в Ірані й ми Продовжуємо чинити лещатах. Іран пообіцяв Передат «скриньки» Україні, однак цього НЕ трапа «, — сказавши Гарно.

За его словами, Іран пояснює затримки Із передачею самопісців пандемією COVID-19.

«Вони сказали, что» скриньки «будут передані в течение двух тіжнів, но це збіглося в часі Із серйозною спалахи COVID-19 в Ірані й смороду пояснили, что НЕ малі на тій годину змогі розв’язувати це питання», — пояснивши министр.

ВІН Наголос, что Канада докладає зусіль, аби «чорні скриньки» були Нарешті належно чином розшіфровані.

«Ми Продовжуємо схіляті Іран до передачі ціх» скріньок «відповідно до его зобов’язань за додатком 13 Чіказької конвенції, й продовжуватімемо це делать надалі», — підсумував Гарно.

Як повідомлялося, 8 січня 2020 року после Вільота з тегеранського Летовище ім. Імама Хомейні БУВ збитий двома ракетами літак Міжнародніх авіаліній України. На его борту перебувало 176 осіб, всі смороду погибли. Серед них 11 українців — двоє пасажирів та дев’ятеро Членів екіпажу. Пасажирами авіалайнера такоже були громадяни Ірану, Канади, Швеции, Афганістану та Великої Британії.

Офіційний представник Ірану в Міжнародній организации ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ ще в березні погодівся Передат Бортові самопісці Україні для АНАЛІЗУ.Comments

Новости