Connect with us

Политика

Позиція Угорщини з санкцій проти РФ незмінна


Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час переговорів з українським колегою Дмитром Кулебою підтвердив, що політика Угорщини щодо санкцій проти РФ залишається незмінною.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами переговорів по відеозв'язку міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з угорським колегою в четвер.

Відзначається, що глава МЗС України звернув увагу угорського колеги на спроби Росії маніпулювати пандемією коронавируса і закликати до ослаблення санкцій з гуманітарних міркувань.

Зокрема, Кулеба акцентував, що санкції були введені не через коронавируса, а про причини російської агресії, тому вони не мають ніякого відношення до пандемії.

Читайте також: Україна і Угорщина зацікавлені в спільних проектах з транспортування водню в ЄС

«Глава МЗС Угорщини підтвердив, що політика Угорщини щодо санкцій проти РФ залишається незмінною », — повідомили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з румунським колегою Богданом Ауреску звернув його увагу на неприпустимість спроб Росії послабити санкції на тлі пандемії Covid-19. Глава МЗС Румунії запевнив українського колегу, що згоден з таким підходом до питання збереження санкцій проти РФ.

Источник

Comments

Новости