Connect with us

Коррупция

Правоохоронці розслідують порушення умов утримання в пансіонаті для літніх людей на Рівненщині


На рахунку кримінального дуету з Мирнограда40 пошкоджених могил на території Родинського та кількох населених пунктів Покровського району. А мешканець Родинського аналогічні злочини вчинив на цвинтарі у рідному місті,пошкодивши 6 могил. Правоохоронці довели провину зловмисників та спрямували обвинувальні акти до суду для прийняття рішення.


У травні-червні до поліції Покровська надійшла низка звернень від громадян про те, що невідомі понівечили могили їхніх померлих родичів.

«Весь особовий склад відділу було орієнтовано на розшук зловмисників, – коментує начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць. – Перевіряли раніше судимих та тих, хто міг бути причетним до подібних крадіжок. У результаті відпрацювання встановили, що до демонтування металевих предметів у Родинському, Гродівці, Новоекономічному та Рівному причетні двоє раніше судимих мешканців Мирнограда, 19 та 24 років. Молодики працювали в парі, розподіливши між собою ролі. Також було встановлено ще одного зловмисника, який у травні викрадав металеві елементи у м. Родинському».

Як з’ясували поліцейські, двоє мирноградчан вирішили покращити свій матеріальний стан, демонтуючи металеві предмети на кладовищах. Зловмисників цікавили огорожі, швелера, труби, рейки, які в подальшому вони здавали як металобрухт. А отримані гроші витрачали на придбання спиртного та продуктів харчування. Слідчі довели причетність чоловіків до 12 таких злочинів, під час вчинення яких вони пошкодили40 могил померлих.

А 32-річний раніше судимий мешканець Родинського в результаті своєї злочинної діяльності пошкодив 6 могил. Металеві предмети також здавна металобрухт.

Усім трьом зловмисникам слідчі повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України. Обвинувальні акти вже спрямовано до суду. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.Источник

Comments

Новости