Connect with us

Политика

Представник України при ЄС вважає спроби Росії послабити санкції «нездійсненною задумкою» — Украинские новости


Служба безпеки підтвердила інформацію про візит до народного депутата від «Слуги народу» Гео ЛЕРОС для вручення йому повістки.

Про це повідомили кореспонденту Укрінформу в прес-центрі СБУ.

«Головне слідче управління СБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації для відеофіксації зустрічей Дениса Єрмака, тобто злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України», — повідомили в СБУ, додавши, що відеоматеріали були оПРИЛЮДНЕНО 29 березня депутати Гео Лерос на його сторінці в соцмережі Фейсбук.

Тому, як заявили в прес-центрі, для встановлення об’єктивної істини і притягнення винних осіб до відповідальності, в ході досудового слідства Головним слідчим управлінням СБУ народному депутату Гео ЛЕРОС направлена ​​повістка про його виклик на допит в якості свідка в кримінальному провадженні.

1 квітня з метою вручення повістки співробітники Головного слідчого управління СБУ прибули за місцем проживання Гео Лерос, однак він відмовився особисто отримати повістку про виклик і запропонував звернутись до його адвокату, додали в прес-центрі.

Триває досудове слідство у кримінальному провадженні.

Читайте також: Єрмак заявив, що зупинив спробу ЛЕРОС призначити на посаду «людини з минулої влади»

Як повідомлялося, в середу, 1 квітня, депутат Лерос, який опублікував «плівки Єрмака» заявив, що до нього приїхали співробітники СБУ вручати повістку, Проте його в цей час не було вдома.

Лерос 29 березня опублікував в Facebook кілька відео, на яких брат голови ОП Андрія Єрмака обговорює з співрозмовниками питання про начебто призначення на державні посади.

У свою чергу Андрій Єрмак заявив, що подав заяви до Служби безпеки і Державне бюро розслідувань у зв’язку з оприлюдненими відео з його братом Денисом Єрмаком.

Керівник Спеціалізованій антикорупційної прокуратури Назар Холодницький порушив кримінальну справу щодо поводження народного депутата Гео ЛЕРОС щодо отримання хабарів при призначення на державні посади.

У свою чергу ГБР порушило кримінальну справу за заявою Єрмака про поширення матеріалів про нібито продаж державних посад.

Брат голови Офісу Президента України Андрія Єрмака Денис Єрмак визнав, що це саме він на скандальних «плівках ЛЕРОС», але вважає це спецоперацією з дискредитації керівника Офісу Президента.

Comments

Новости